Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 43 39 39
2 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 40 37 37
3 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 44 37 37
4 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 44 37 37
5 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 43 36 36
6 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 44 33 33
7 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 41 32 32
8 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 44 32 32
9 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 32 32
10 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 30 30
11 Novák Peter ŠKST Humenné B 44 30 30
12 Sabol Cyril STK Lemešany A 40 29 29
13 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 44 29 29
14 Tuczkanyuk Sandor ŠKST Kamenica n/Cir. A 27 26 26
15 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 44 26 26
16 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 35 25 25
17 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 42 25 25
18 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 35 24 24
19 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 36 24 24
20 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 43 24 24
21 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 36 23 23
22 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 42 23 23
23 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 43 22 22
24 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 33 18 18
25 Jelo Ján STO Snina A 20 16 16
26 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 31 16 16
27 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 44 16 16
28 Bittner Michal STO Sedlice A 35 15 15
29 Olšav Ján OSTK Hencovce A 35 15 15
30 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 36 14 14
31 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 39 14 14
32 Novák Štefan STK Lemešany A 38 13 13
33 Charitún Mikuláš STO Snina A 40 13 13
34 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 13 13
35 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 27 12 12
36 Paulík Pavol STO Snina A 40 12 12
37 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 13 10 10
38 Fink Daniel ŠKST Humenné B 20 10 10
39 Malinič Igor STO Snina A 41 10 10
40 Gajdoš Daniel st. TJ Hrabovec n/Lab. A 16 9 9
41 Rusinko Maroš STO Sedlice A 24 9 9
42 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 40 9 9
43 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 22 8 8
44 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 22 8 8
45 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 33 8 8
46 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 34 8 8
47 Veľas Jan STO Sedlice A 11 7 7
48 Fotta Marek STK Lemešany A 16 7 7
49 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 20 7 7
50 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 22 7 7
51 Kušnír Daniel STO Sedlice A 8 6 6
52 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 6 6
53 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 20 6 6
54 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 15 5 5
55 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 4 4
56 Fotta Jozef STK Lemešany A 22 4 4
57 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 3 3
58 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 4 3 3
59 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 3 3
60 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 12 3 3
61 Beňatinský Michal STO Snina A 22 3 3
62 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 23 3 3
63 Gonos Anton ŠŠK Centrál Svidník A 4 2 2
64 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 2 2
65 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 2 2
66 Kapec Kamil STJ Družba Bardejov B 21 2 2
67 Kontuľ Dušan STO Snina A 1 1 1
68 Nemčík Miroslav OSTK Hencovce A 3 1 1
69 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 4 1 1
70 Harmaňoš Patrik ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 1
71 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 1 1
72 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 9 1 1
73 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 12 1 1
74 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 13 1 1
75 Mikuš Matej ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 0
76 Burík Tomáš ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 0
77 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 2 0 0
78 Gdovin Marián JMC Lužany pri Topli A 2 0 0
79 Miňo Viliam ŠŠK Centrál Svidník A 2 0 0
80 Homola Andrej STO Sedlice A 4 0 0
81 Mihok Peter STO Sedlice A 4 0 0
82 Sabol Juraj STK Lemešany A 4 0 0
83 Duda Pavol st. TJ Hrabovec n/Lab. A 4 0 0
84 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 0
85 Staško Jozef STK Lemešany A 4 0 0
86 Kopáč Alexander STO Snina A 4 0 0
87 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 4 0 0
88 Bajus Michal STO Snina A 4 0 0
89 Karľa Jozef STO Snina A 4 0 0
90 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 0 0
91 Maťašovský Peter STO Sedlice A 4 0 0
92 Petro Marek STK Lemešany A 4 0 0
93 Krokker Karol ŠKST Humenné B 4 0 0
94 Surgent Jozef STK Lemešany A 5 0 0
95 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 0 0
96 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 13 0 0
97 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 13 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 39 37 37
2 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 36 32 32
3 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 36 31 31
4 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 40 31 31
5 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 39 27 27
6 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 34 26 26
7 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 32 22 22
8 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 35 20 20
9 Novák Peter ŠKST Humenné B 40 20 20
10 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 32 19 19
11 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 35 18 18
12 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 31 17 17
13 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 36 16 16
14 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 35 15 15
15 Bittner Michal STO Sedlice A 39 15 15
16 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 30 14 14
17 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 30 13 13
18 Rusinko Maroš STO Sedlice A 30 11 11
19 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 17 10 10
20 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 12 9 9
21 Kurej Kevin ŠŠK Centrál Svidník A 27 8 8
22 Fink Daniel ŠKST Humenné B 29 8 8
23 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 12 7 7
24 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 28 7 7
25 Veľas Jan STO Sedlice A 7 5 5
26 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 8 4 4
27 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 4 4
28 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 4 3 3
29 Kmiť Michal ŠŠK Centrál Svidník A 4 3 3
30 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 3 3
31 Nemec Milan ŠŠK Centrál Svidník A 4 2 2
32 Maťašovský Peter STO Sedlice A 4 2 2
33 Kos Peter ml. MŠK VSTK Vranov n/T B 8 2 2
34 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 2 2
35 Pavlotty Anton ŠKST Humenné B 16 2 2
36 Antoš Juraj ŠŠK Centrál Svidník A 1 1 1
37 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 4 1 1
38 Rončík Michal STO Sedlice A 4 1 1
39 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 1 1
40 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 1 1
41 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 15 1 1
42 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 20 1 1
43 Cigán Kristián JMC Lužany pri Topli A 1 0 0
44 Miňo Viliam ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 0
45 Molitoris René STO Sedlice A 3 0 0
46 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 3 0 0
47 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 0 0
48 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 4 0 0
49 Rošák Miroslav ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 0
50 Tomko Ľuboš JMC Lužany pri Topli A 4 0 0
51 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 33 33
2 Jelo Ján STO Snina A 32 30 30
3 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 36 29 29
4 Sabol Cyril STK Lemešany A 33 25 25
5 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 34 23 23
6 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 28 22 22
7 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 32 22 22
8 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 32 20 20
9 Paulík Pavol STO Snina A 39 19 19
10 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 26 18 18
11 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 29 17 17
12 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 30 16 16
13 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 33 14 14
14 Olšav Ján OSTK Hencovce A 19 13 13
15 Malinič Igor STO Snina A 26 13 13
16 Charitún Mikuláš STO Snina A 30 13 13
17 Fotta Jozef STK Lemešany A 17 12 12
18 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 20 12 12
19 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 36 12 12
20 Novák Štefan STK Lemešany A 22 11 11
21 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 23 11 11
22 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 12 9 9
23 Gajdoš Maroš ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 8 8
24 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 8 6 6
25 Bajus Michal STO Snina A 12 6 6
26 Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 14 6 6
27 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 29 6 6
28 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 13 5 5
29 Beňatinský Michal STO Snina A 19 5 5
30 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 14 4 4
31 Bak Štefan OSTK Hencovce A 16 4 4
32 Szarvaš Milan STK Lemešany A 17 4 4
33 Surgent Jozef STK Lemešany A 18 4 4
34 Lukáč Martin STJ Družba Bardejov B 20 4 4
35 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 37 4 4
36 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 3 3
37 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 11 3 3
38 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 2 2
39 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 2 2
40 Duda Pavol st. TJ Hrabovec n/Lab. A 24 2 2
41 Staško Jozef STK Lemešany A 4 1 1
42 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 4 1 1
43 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 1
44 Fotta Marek STK Lemešany A 8 1 1
45 Demčák Eduard ml. TJ Hrabovec n/Lab. A 1 0 0
46 Butala Daniel STO Snina A 2 0 0
47 Duda Pavol ml. TJ Hrabovec n/Lab. A 3 0 0
48 Kapec Kamil STJ Družba Bardejov B 4 0 0
49 Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 0 0
50 Nemčík Miroslav OSTK Hencovce A 7 0 0