Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Úspešnosť v štvorhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jelo Ján STO Snina A 8 7 1 87.50
2 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 9 7 2 77.78
3 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 8 6 2 75.00
4 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 7 5 2 71.43
5 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 6 4 2 66.67
6 Charitún Mikuláš STO Snina A 6 4 2 66.67
7 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 8 5 3 62.50
8 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 8 5 3 62.50
9 Paulík Pavol STO Snina A 10 6 4 60.00
10 Olšav Ján OSTK Hencovce A 5 3 2 60.00
11 Duda Pavol st. TJ Hrabovec n/Lab. A 5 3 2 60.00
12 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 5 3 2 60.00
13 Malinič Igor STO Snina A 7 4 3 57.14
14 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 9 5 4 55.56
15 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 9 5 4 55.56
16 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 10 5 5 50.00
17 Sabol Cyril STK Lemešany A 10 5 5 50.00
18 Szarvaš Milan STK Lemešany A 4 2 2 50.00
19 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 9 4 5 44.44
20 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 9 4 5 44.44
21 Beňatinský Michal STO Snina A 7 3 4 42.86
22 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 10 4 6 40.00
23 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 5 2 3 40.00
24 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 8 3 5 37.50
25 Fotta Jozef STK Lemešany A 6 2 4 33.33
26 Lukáč Martin STJ Družba Bardejov B 4 1 3 25.00
27 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 5 0 5 0.00
28 Surgent Jozef STK Lemešany A 4 0 4 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 2 0 100.00
2 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 1 0 100.00
3 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 3 2 1 66.67
4 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 2 1 1 50.00
5 Fotta Marek STK Lemešany A 2 1 1 50.00
6 Gajdoš Maroš ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 1 1 50.00
7 Bak Štefan OSTK Hencovce A 3 1 2 33.33
8 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 3 1 2 33.33
9 Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 3 1 2 33.33
10 Novák Štefan STK Lemešany A 3 0 3 0.00
11 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 2 0 2 0.00
12 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 2 0.00
13 Bajus Michal STO Snina A 2 0 2 0.00
14 Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
15 Staško Jozef STK Lemešany A 1 0 1 0.00
16 Nemčík Miroslav OSTK Hencovce A 1 0 1 0.00
17 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 1 0 1 0.00
18 Steranka Stanislav STJ Družba Bardejov B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(10) do 40%(4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 10 9 1 90.00
2 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 10 8 2 80.00
3 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 9 7 2 77.78
4 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 9 7 2 77.78
5 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 10 7 3 70.00
6 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 10 7 3 70.00
7 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 9 6 3 66.67
8 Kurej Kevin ŠŠK Centrál Svidník A 6 4 2 66.67
9 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 9 5 4 55.56
10 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 8 4 4 50.00
11 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 8 4 4 50.00
12 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 4 4 50.00
13 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 8 4 4 50.00
14 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 2 2 50.00
15 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 2 2 50.00
16 Bittner Michal STO Sedlice A 9 4 5 44.44
17 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 8 3 5 37.50
18 Rusinko Maroš STO Sedlice A 8 3 5 37.50
19 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 9 3 6 33.33
20 Novák Peter ŠKST Humenné B 10 3 7 30.00
21 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 8 2 6 25.00
22 Pavlotty Anton ŠKST Humenné B 4 1 3 25.00
23 Fink Daniel ŠKST Humenné B 7 1 6 14.29
24 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 5 0 5 0.00
25 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 5 0 5 0.00
Od 40%(4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 3 3 0 100.00
2 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 3 0 100.00
3 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 3 3 0 100.00
4 Kmiť Michal ŠŠK Centrál Svidník A 1 1 0 100.00
5 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 1 1 0 100.00
6 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 2 1 66.67
7 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 2 1 1 50.00
8 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 2 1 1 50.00
9 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 3 1 2 33.33
10 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 0 3 0.00
11 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 3 0 3 0.00
12 Kos Peter ml. MŠK VSTK Vranov n/T B 2 0 2 0.00
13 Veľas Jan STO Sedlice A 1 0 1 0.00
14 Tomko Ľuboš JMC Lužany pri Topli A 1 0 1 0.00
15 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 1 0 1 0.00
16 Rončík Michal STO Sedlice A 1 0 1 0.00
17 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 0 1 0.00
18 Nemec Milan ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 1 0.00
19 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
20 Maťašovský Peter STO Sedlice A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 40%(4,4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jelo Ján STO Snina A 5 5 0 100.00
2 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 11 10 1 90.91
3 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 11 10 1 90.91
4 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 11 9 2 81.82
5 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 11 9 2 81.82
6 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 10 8 2 80.00
7 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 10 8 2 80.00
8 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 11 8 3 72.73
9 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 11 8 3 72.73
10 Tuczkanyuk Sandor ŠKST Kamenica n/Cir. A 7 5 2 71.43
11 Paulík Pavol STO Snina A 10 7 3 70.00
12 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 10 7 3 70.00
13 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 10 7 3 70.00
14 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 9 6 3 66.67
15 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 9 6 3 66.67
16 Novák Peter ŠKST Humenné B 11 7 4 63.64
17 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 7 4 63.64
18 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 7 4 63.64
19 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 10 6 4 60.00
20 Veľas Jan STO Sedlice A 5 3 2 60.00
21 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 9 5 4 55.56
22 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 11 6 5 54.55
23 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 8 4 4 50.00
24 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 8 4 4 50.00
25 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 6 3 3 50.00
26 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 9 4 5 44.44
27 Fotta Jozef STK Lemešany A 9 4 5 44.44
28 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 10 4 6 40.00
29 Malinič Igor STO Snina A 10 4 6 40.00
30 Charitún Mikuláš STO Snina A 10 4 6 40.00
31 Sabol Cyril STK Lemešany A 10 4 6 40.00
32 Beňatinský Michal STO Snina A 5 2 3 40.00
33 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 5 2 3 40.00
34 Fink Daniel ŠKST Humenné B 5 2 3 40.00
35 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 11 4 7 36.36
36 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 11 4 7 36.36
37 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 11 4 7 36.36
38 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 11 4 7 36.36
39 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 9 3 6 33.33
40 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 10 3 7 30.00
41 Olšav Ján OSTK Hencovce A 8 2 6 25.00
42 Bittner Michal STO Sedlice A 8 2 6 25.00
43 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 9 2 7 22.22
44 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 10 2 8 20.00
45 Fotta Marek STK Lemešany A 5 1 4 20.00
46 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 5 1 4 20.00
47 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 2 9 18.18
48 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 6 1 5 16.67
49 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 5 0 5 0.00
Od 40%(4,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 2 2 0 100.00
2 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 1 0 100.00
3 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 1 0 100.00
4 Kontuľ Dušan STO Snina A 1 1 0 100.00
5 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 1 1 0 100.00
6 Bajus Michal STO Snina A 1 1 0 100.00
7 Gajdoš Daniel st. TJ Hrabovec n/Lab. A 4 3 1 75.00
8 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 2 1 66.67
9 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 3 2 1 66.67
10 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 3 2 1 66.67
11 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 4 2 2 50.00
12 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 4 2 2 50.00
13 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 4 2 2 50.00
14 Rusinko Maroš STO Sedlice A 4 2 2 50.00
15 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 1 1 50.00
16 Kušnír Daniel STO Sedlice A 2 1 1 50.00
17 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 1 2 33.33
18 Novák Štefan STK Lemešany A 4 1 3 25.00
19 Kapec Kamil STJ Družba Bardejov B 4 0 4 0.00
20 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 0 3 0.00
21 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 0 2 0.00
22 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 2 0 2 0.00
23 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 2 0.00
24 Homola Andrej STO Sedlice A 1 0 1 0.00
25 Surgent Jozef STK Lemešany A 1 0 1 0.00
26 Harmaňoš Patrik ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
27 Mihok Peter STO Sedlice A 1 0 1 0.00
28 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
29 Sabol Juraj STK Lemešany A 1 0 1 0.00
30 Staško Jozef STK Lemešany A 1 0 1 0.00
31 Burík Tomáš ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
32 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 1 0 1 0.00
33 Gonos Anton ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 1 0.00
34 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 1 0 1 0.00
35 Kopáč Alexander STO Snina A 1 0 1 0.00
36 Krokker Karol ŠKST Humenné B 1 0 1 0.00
37 Rončík Michal STO Sedlice A 1 0 1 0.00
38 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00
39 Petro Marek STK Lemešany A 1 0 1 0.00
40 Karľa Jozef STO Snina A 1 0 1 0.00