Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tuczkanyuk Sandor ŠKST Kamenica n/Cir. A 27 26 1 96.30
2 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 40 37 3 92.50
3 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 43 39 4 90.70
4 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 44 37 7 84.09
5 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 44 37 7 84.09
6 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 43 36 7 83.72
7 Jelo Ján STO Snina A 20 16 4 80.00
8 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 41 32 9 78.05
9 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 44 33 11 75.00
10 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 44 32 12 72.73
11 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 32 12 72.73
12 Sabol Cyril STK Lemešany A 40 29 11 72.50
13 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 35 25 10 71.43
14 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 35 24 11 68.57
15 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 30 14 68.18
16 Novák Peter ŠKST Humenné B 44 30 14 68.18
17 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 36 24 12 66.67
18 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 44 29 15 65.91
19 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 36 23 13 63.89
20 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 42 25 17 59.52
21 Turanský Igor MŠK VSTK Vranov n/T B 44 26 18 59.09
22 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 43 24 19 55.81
23 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 42 23 19 54.76
24 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 33 18 15 54.55
25 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 31 16 15 51.61
26 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 43 22 21 51.16
27 Fink Daniel ŠKST Humenné B 20 10 10 50.00
28 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 27 12 15 44.44
29 Bittner Michal STO Sedlice A 35 15 20 42.86
30 Olšav Ján OSTK Hencovce A 35 15 20 42.86
31 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 36 14 22 38.89
32 Rusinko Maroš STO Sedlice A 24 9 15 37.50
33 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 44 16 28 36.36
34 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 22 8 14 36.36
35 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 22 8 14 36.36
36 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 39 14 25 35.90
37 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 20 7 13 35.00
38 Novák Štefan STK Lemešany A 38 13 25 34.21
39 Charitún Mikuláš STO Snina A 40 13 27 32.50
40 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 22 7 15 31.82
41 Paulík Pavol STO Snina A 40 12 28 30.00
42 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 20 6 14 30.00
43 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 44 13 31 29.55
44 Malinič Igor STO Snina A 41 10 31 24.39
45 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 33 8 25 24.24
46 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 34 8 26 23.53
47 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 40 9 31 22.50
48 Fotta Jozef STK Lemešany A 22 4 18 18.18
49 Beňatinský Michal STO Snina A 22 3 19 13.64
50 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 23 3 20 13.04
51 Kapec Kamil STJ Družba Bardejov B 21 2 19 9.52
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 4 0 100.00
2 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 3 0 100.00
3 Kontuľ Dušan STO Snina A 1 1 0 100.00
4 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 13 10 3 76.92
5 Kušnír Daniel STO Sedlice A 8 6 2 75.00
6 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 4 3 1 75.00
7 Veľas Jan STO Sedlice A 11 7 4 63.64
8 Gajdoš Daniel st. TJ Hrabovec n/Lab. A 16 9 7 56.25
9 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 6 6 50.00
10 Gonos Anton ŠŠK Centrál Svidník A 4 2 2 50.00
11 Fotta Marek STK Lemešany A 16 7 9 43.75
12 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 3 5 37.50
13 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 15 5 10 33.33
14 Nemčík Miroslav OSTK Hencovce A 3 1 2 33.33
15 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 12 3 9 25.00
16 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 2 6 25.00
17 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 2 6 25.00
18 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 4 1 3 25.00
19 Harmaňoš Patrik ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 3 25.00
20 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 1 7 12.50
21 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 9 1 8 11.11
22 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 12 1 11 8.33
23 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 13 1 12 7.69
24 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 13 0 13 0.00
25 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 13 0 13 0.00
26 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 0 6 0.00
27 Surgent Jozef STK Lemešany A 5 0 5 0.00
28 Homola Andrej STO Sedlice A 4 0 4 0.00
29 Mihok Peter STO Sedlice A 4 0 4 0.00
30 Sabol Juraj STK Lemešany A 4 0 4 0.00
31 Duda Pavol st. TJ Hrabovec n/Lab. A 4 0 4 0.00
32 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 4 0.00
33 Staško Jozef STK Lemešany A 4 0 4 0.00
34 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
35 Kopáč Alexander STO Snina A 4 0 4 0.00
36 Bajus Michal STO Snina A 4 0 4 0.00
37 Karľa Jozef STO Snina A 4 0 4 0.00
38 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 0 4 0.00
39 Maťašovský Peter STO Sedlice A 4 0 4 0.00
40 Petro Marek STK Lemešany A 4 0 4 0.00
41 Krokker Karol ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
42 Burík Tomáš ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 2 0.00
43 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 2 0 2 0.00
44 Gdovin Marián JMC Lužany pri Topli A 2 0 2 0.00
45 Miňo Viliam ŠŠK Centrál Svidník A 2 0 2 0.00
46 Mikuš Matej ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 1. - 6. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Magdziak Dárius ŠŠK Centrál Svidník A 39 37 2 94.87
2 Statherr Patrik ŠŠK Centrál Svidník A 36 32 4 88.89
3 Birov Ivan ŠKST Kamenica n/Cir. A 36 31 5 86.11
4 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 40 31 9 77.50
5 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 34 26 8 76.47
6 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 39 27 12 69.23
7 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 32 22 10 68.75
8 Hej Viktor ŠKST Kamenica n/Cir. A 32 19 13 59.38
9 Szilagi Zoltan ŠKST Kamenica n/Cir. A 17 10 7 58.82
10 Tomko Erik JMC Lužany pri Topli A 35 20 15 57.14
11 Paľko Kamil MŠK VSTK Vranov n/T B 31 17 14 54.84
12 Baran Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 35 18 17 51.43
13 Novák Peter ŠKST Humenné B 40 20 20 50.00
14 Stolárik Ján JMC Lužany pri Topli A 30 14 16 46.67
15 Vodila Jakub ŠŠK Centrál Svidník A 36 16 20 44.44
16 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T B 30 13 17 43.33
17 Toporcerová Daniela STO Sedlice A 35 15 20 42.86
18 Bittner Michal STO Sedlice A 39 15 24 38.46
19 Rusinko Maroš STO Sedlice A 30 11 19 36.67
20 Kurej Kevin ŠŠK Centrál Svidník A 27 8 19 29.63
21 Fink Daniel ŠKST Humenné B 29 8 21 27.59
22 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T B 28 7 21 25.00
23 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 3 13 18.75
24 Pavlotty Anton ŠKST Humenné B 16 2 14 12.50
25 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 20 1 19 5.00
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Antoš Juraj ŠŠK Centrál Svidník A 1 1 0 100.00
2 Močilenko Martin ŠŠK Centrál Svidník A 12 9 3 75.00
3 Tóth Róbert MŠK VSTK Vranov n/T B 4 3 1 75.00
4 Kmiť Michal ŠŠK Centrál Svidník A 4 3 1 75.00
5 Veľas Jan STO Sedlice A 7 5 2 71.43
6 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T B 12 7 5 58.33
7 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 8 4 4 50.00
8 Nemec Milan ŠŠK Centrál Svidník A 4 2 2 50.00
9 Maťašovský Peter STO Sedlice A 4 2 2 50.00
10 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 4 8 33.33
11 Kos Peter ml. MŠK VSTK Vranov n/T B 8 2 6 25.00
12 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 2 6 25.00
13 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T B 4 1 3 25.00
14 Rončík Michal STO Sedlice A 4 1 3 25.00
15 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 1 7 12.50
16 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 12 1 11 8.33
17 Gerboc Marián ŠKST Humenné B 15 1 14 6.67
18 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 12 0 12 0.00
19 Židzik Viktor ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
20 Rošák Miroslav ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 4 0.00
21 Tomko Ľuboš JMC Lužany pri Topli A 4 0 4 0.00
22 Molitoris René STO Sedlice A 3 0 3 0.00
23 Michalko Maroš JMC Lužany pri Topli A 3 0 3 0.00
24 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. A 3 0 3 0.00
25 Cigán Kristián JMC Lužany pri Topli A 1 0 1 0.00
26 Miňo Viliam ŠŠK Centrál Svidník A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: O 7. - 12. miesto

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jelo Ján STO Snina A 32 30 2 93.75
2 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 40 33 7 82.50
3 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 36 29 7 80.56
4 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 28 22 6 78.57
5 Sabol Cyril STK Lemešany A 33 25 8 75.76
6 Fotta Jozef STK Lemešany A 17 12 5 70.59
7 Chomča Igor TJ Hrabovec n/Lab. A 26 18 8 69.23
8 Lukáč Patrik STJ Družba Bardejov B 32 22 10 68.75
9 Olšav Ján OSTK Hencovce A 19 13 6 68.42
10 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 34 23 11 67.65
11 Dráb Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 32 20 12 62.50
12 Zajac Martin TJ Hrabovec n/Lab. A 20 12 8 60.00
13 Demčák Eduard st. TJ Hrabovec n/Lab. A 29 17 12 58.62
14 Steranka Ľuboš STJ Družba Bardejov B 30 16 14 53.33
15 Malinič Igor STO Snina A 26 13 13 50.00
16 Novák Štefan STK Lemešany A 22 11 11 50.00
17 Paulík Pavol STO Snina A 39 19 20 48.72
18 Majirský Stanislav STJ Družba Bardejov B 23 11 12 47.83
19 Charitún Mikuláš STO Snina A 30 13 17 43.33
20 Lukáč Július STJ Družba Bardejov B 33 14 19 42.42
21 Drotár Jaroslav ŠK Orion Belá n/Cir. A 36 12 24 33.33
22 Beňatinský Michal STO Snina A 19 5 14 26.32
23 Bak Štefan OSTK Hencovce A 16 4 12 25.00
24 Szarvaš Milan STK Lemešany A 17 4 13 23.53
25 Surgent Jozef STK Lemešany A 18 4 14 22.22
26 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 29 6 23 20.69
27 Lukáč Martin STJ Družba Bardejov B 20 4 16 20.00
28 Paulišin Michal TJ Hrabovec n/Lab. A 37 4 33 10.81
29 Duda Pavol st. TJ Hrabovec n/Lab. A 24 2 22 8.33
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gajdoš Maroš ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 8 0 100.00
2 Zubek Ladislav TJ Hrabovec n/Lab. A 12 9 3 75.00
3 Šmiga Radoslav TJ Hrabovec n/Lab. A 8 6 2 75.00
4 Bajus Michal STO Snina A 12 6 6 50.00
5 Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 14 6 8 42.86
6 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 13 5 8 38.46
7 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 3 5 37.50
8 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. A 6 2 4 33.33
9 Skirčák Andrej STJ Družba Bardejov B 14 4 10 28.57
10 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 11 3 8 27.27
11 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 2 6 25.00
12 Staško Jozef STK Lemešany A 4 1 3 25.00
13 Eštok Dušan OSTK Hencovce A 4 1 3 25.00
14 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 1 3 25.00
15 Fotta Marek STK Lemešany A 8 1 7 12.50
16 Nemčík Miroslav OSTK Hencovce A 7 0 7 0.00
17 Kapec Kamil STJ Družba Bardejov B 4 0 4 0.00
18 Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir. A 4 0 4 0.00
19 Duda Pavol ml. TJ Hrabovec n/Lab. A 3 0 3 0.00
20 Butala Daniel STO Snina A 2 0 2 0.00
21 Demčák Eduard ml. TJ Hrabovec n/Lab. A 1 0 1 0.00