Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Kravec Marcel 44 37 7 84.09
2 Daňko Slavomír 44 32 12 72.73
3 Stolárik Ján 43 24 19 55.81
4 Tomko Erik 33 18 15 54.55
5 Lukáč Valér 8 2 6 25.00
6 Michalko Maroš 2 0 2 0.00
7 Gdovin Marián 2 0 2 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T B
1 Paľko Kamil 13 10 3 76.92
2 Tóth Róbert 4 3 1 75.00
3 Baran Marek 42 25 17 59.52
4 Turanský Igor 44 26 18 59.09
5 Džujka Dominik 42 23 19 54.76
6 Jurkanin Ľubomír 27 12 15 44.44
7 Hudáková Ivana 4 1 3 25.00
OSTK Hencovce A
1 Zimný Vladimír 35 25 10 71.43
2 Rusnák Pavol 43 22 21 51.16
3 Olšav Ján 35 15 20 42.86
4 Nemčík Miroslav 3 1 2 33.33
5 Tomáš Matúš 34 8 26 23.53
6 Eštok Dušan 9 1 8 11.11
7 Tomáš Peter 13 0 13 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
1 Vozár Ľuboš 44 32 12 72.73
2 Dráb Ján 44 30 14 68.18
3 Sabač Peter 20 6 14 30.00
4 Drotár Jaroslav 44 13 31 29.55
5 Harmaňoš Patrik 4 1 3 25.00
6 Mitrík Jozef 8 1 7 12.50
7 Charitun Mikuláš 6 0 6 0.00
8 Krešilová Andrea 4 0 4 0.00
9 Burík Tomáš 2 0 2 0.00
ŠKST Humenné B
1 Tkáč Ladislav 44 33 11 75.00
2 Novák Peter 44 30 14 68.18
3 Lukáč Ľuboš 36 24 12 66.67
4 Fink Daniel 20 10 10 50.00
5 Židzik Viktor 20 7 13 35.00
6 Gerboc Marián 4 0 4 0.00
7 Krokker Karol 4 0 4 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Beniak Paulo 4 4 0 100.00
2 Sojčák Filip 3 3 0 100.00
3 Tuczkanyuk Sandor 27 26 1 96.30
4 Birov Ivan 43 39 4 90.70
5 Hej Viktor 35 24 11 68.57
6 Sojčák Ján 12 6 6 50.00
7 Szilagi Zoltan 8 3 5 37.50
8 Bocko Marek 15 5 10 33.33
9 Šram Štefan 8 2 6 25.00
10 Magura Stanislav 13 1 12 7.69
11 Bokša Peter 4 0 4 0.00
ŠŠK Centrál Svidník A
1 Magdziak Dárius 40 37 3 92.50
2 Statherr Patrik 44 37 7 84.09
3 Močilenko Martin 41 32 9 78.05
4 Vodila Jakub 44 29 15 65.91
5 Gonos Anton 4 2 2 50.00
6 Miňo Viliam 2 0 2 0.00
7 Mikuš Matej 1 0 1 0.00
STJ Družba Bardejov B
1 Lukáč Patrik 36 23 13 63.89
2 Lukáč Július 44 16 28 36.36
3 Majirský Stanislav 12 3 9 25.00
4 Steranka Ľuboš 40 9 31 22.50
5 Skirčák Andrej 23 3 20 13.04
6 Kapec Kamil 21 2 19 9.52
STK Lemešany A
1 Sabol Cyril 40 29 11 72.50
2 Kuruc Jaroslav 31 16 15 51.61
3 Fotta Marek 16 7 9 43.75
4 Novák Štefan 38 13 25 34.21
5 Fotta Jozef 22 4 18 18.18
6 Frančák Ľuboš 12 1 11 8.33
7 Surgent Jozef 5 0 5 0.00
8 Sabol Juraj 4 0 4 0.00
9 Staško Jozef 4 0 4 0.00
10 Petro Marek 4 0 4 0.00
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 43 36 7 83.72
2 Kušnír Daniel 8 6 2 75.00
3 Veľas Jan 11 7 4 63.64
4 Bittner Michal 35 15 20 42.86
5 Rusinko Maroš 24 9 15 37.50
6 Toporcerová Daniela 39 14 25 35.90
7 Homola Andrej 4 0 4 0.00
8 Mihok Peter 4 0 4 0.00
9 Maťašovský Peter 4 0 4 0.00
STO Snina A
1 Kontuľ Dušan 1 1 0 100.00
2 Jelo Ján 20 16 4 80.00
3 Charitún Mikuláš 40 13 27 32.50
4 Paulík Pavol 40 12 28 30.00
5 Malinič Igor 41 10 31 24.39
6 Beňatinský Michal 22 3 19 13.64
7 Kopáč Alexander 4 0 4 0.00
8 Bajus Michal 4 0 4 0.00
9 Karľa Jozef 4 0 4 0.00
TJ Hrabovec n/Lab. A
1 Gajdoš Daniel st. 16 9 7 56.25
2 Zajac Martin 36 14 22 38.89
3 Šmiga Radoslav 22 8 14 36.36
4 Zubek Ladislav 22 8 14 36.36
5 Chomča Igor 22 7 15 31.82
6 Demčák Eduard st. 33 8 25 24.24
7 Paulišin Michal 13 0 13 0.00
8 Duda Pavol st. 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 1. - 6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Kravec Marcel 40 31 9 77.50
2 Daňko Slavomír 39 27 12 69.23
3 Tomko Erik 35 20 15 57.14
4 Stolárik Ján 30 14 16 46.67
5 Lukáč Valér 8 2 6 25.00
6 Tomko Ľuboš 4 0 4 0.00
7 Michalko Maroš 3 0 3 0.00
8 Cigán Kristián 1 0 1 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T B
1 Tóth Róbert 4 3 1 75.00
2 Jurkanin Ľubomír 12 7 5 58.33
3 Paľko Kamil 31 17 14 54.84
4 Baran Marek 35 18 17 51.43
5 Džujka Dominik 30 13 17 43.33
6 Holp Marek 28 7 21 25.00
7 Kos Peter ml. 8 2 6 25.00
8 Hudáková Ivana 4 1 3 25.00
ŠKST Humenné B
1 Tkáč Ladislav 32 22 10 68.75
2 Novák Peter 40 20 20 50.00
3 Lukáč Ľuboš 8 4 4 50.00
4 Fink Daniel 29 8 21 27.59
5 Pavlotty Anton 16 2 14 12.50
6 Gerboc Marián 15 1 14 6.67
7 Frandoferová Sára 12 0 12 0.00
8 Židzik Viktor 4 0 4 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Birov Ivan 36 31 5 86.11
2 Hej Viktor 32 19 13 59.38
3 Szilagi Zoltan 17 10 7 58.82
4 Bocko Marek 12 4 8 33.33
5 Beniak Paulo 16 3 13 18.75
6 Sojčák Filip 8 1 7 12.50
7 Šram Štefan 12 1 11 8.33
8 Sojčák Ján 20 1 19 5.00
9 Rošák Miroslav 4 0 4 0.00
10 Magura Stanislav 3 0 3 0.00
ŠŠK Centrál Svidník A
1 Antoš Juraj 1 1 0 100.00
2 Magdziak Dárius 39 37 2 94.87
3 Statherr Patrik 36 32 4 88.89
4 Močilenko Martin 12 9 3 75.00
5 Kmiť Michal 4 3 1 75.00
6 Nemec Milan 4 2 2 50.00
7 Vodila Jakub 36 16 20 44.44
8 Kurej Kevin 27 8 19 29.63
9 Miňo Viliam 1 0 1 0.00
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 34 26 8 76.47
2 Veľas Jan 7 5 2 71.43
3 Maťašovský Peter 4 2 2 50.00
4 Toporcerová Daniela 35 15 20 42.86
5 Bittner Michal 39 15 24 38.46
6 Rusinko Maroš 30 11 19 36.67
7 Rončík Michal 4 1 3 25.00
8 Molitoris René 3 0 3 0.00

Úspešnosť v mužstvách: O 7. - 12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OSTK Hencovce A
1 Rusnák Pavol 36 29 7 80.56
2 Olšav Ján 19 13 6 68.42
3 Zimný Vladimír 34 23 11 67.65
4 Tomáš Peter 11 3 8 27.27
5 Bak Štefan 16 4 12 25.00
6 Eštok Dušan 4 1 3 25.00
7 Tomáš Matúš 29 6 23 20.69
8 Nemčík Miroslav 7 0 7 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
1 Gajdoš Maroš 8 8 0 100.00
2 Vozár Ľuboš 40 33 7 82.50
3 Dráb Ján 32 20 12 62.50
4 Brečka Jozef 14 6 8 42.86
5 Sabač Peter 8 3 5 37.50
6 Drotár Jaroslav 36 12 24 33.33
7 Krešilová Andrea 6 2 4 33.33
8 Brečka Pavol 8 2 6 25.00
9 Országh Šimon 4 1 3 25.00
10 Hašuľ Igor 4 0 4 0.00
STJ Družba Bardejov B
1 Lukáč Patrik 32 22 10 68.75
2 Steranka Ľuboš 30 16 14 53.33
3 Majirský Stanislav 23 11 12 47.83
4 Lukáč Július 33 14 19 42.42
5 Skirčák Andrej 14 4 10 28.57
6 Lukáč Martin 20 4 16 20.00
7 Kapec Kamil 4 0 4 0.00
STK Lemešany A
1 Kuruc Jaroslav 28 22 6 78.57
2 Sabol Cyril 33 25 8 75.76
3 Fotta Jozef 17 12 5 70.59
4 Novák Štefan 22 11 11 50.00
5 Frančák Ľuboš 13 5 8 38.46
6 Staško Jozef 4 1 3 25.00
7 Szarvaš Milan 17 4 13 23.53
8 Surgent Jozef 18 4 14 22.22
9 Fotta Marek 8 1 7 12.50
STO Snina A
1 Jelo Ján 32 30 2 93.75
2 Malinič Igor 26 13 13 50.00
3 Bajus Michal 12 6 6 50.00
4 Paulík Pavol 39 19 20 48.72
5 Charitún Mikuláš 30 13 17 43.33
6 Beňatinský Michal 19 5 14 26.32
7 Butala Daniel 2 0 2 0.00
TJ Hrabovec n/Lab. A
1 Zubek Ladislav 12 9 3 75.00
2 Šmiga Radoslav 8 6 2 75.00
3 Chomča Igor 26 18 8 69.23
4 Zajac Martin 20 12 8 60.00
5 Demčák Eduard st. 29 17 12 58.62
6 Paulišin Michal 37 4 33 10.81
7 Duda Pavol st. 24 2 22 8.33
8 Duda Pavol ml. 3 0 3 0.00
9 Demčák Eduard ml. 1 0 1 0.00