Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Výsledky zápasov: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
712 07.04.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
C.Sabol
     
713 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
P.Duda
 
714 07.04.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STJ Družba Bardejov B
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
 
9 . kolo
709 29.03.2019
Pi 18:00
STJ Družba Bardejov B
STK Lemešany A
9 : 9 Web zápis
J.Jakub
     
710 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
J.Dráb
 
711 31.03.2019
Ne 14:00
STO Snina A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
     
8 . kolo
706 24.03.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Web zápis
C.Sabol
 
707 24.03.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
10 : 8 Web zápis
M.Tomáš
 
708 21.03.2019
Št 18:00
STJ Družba Bardejov B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Web zápis
J.Jakub
 
7 . kolo
703 16.03.2019
So 15:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
9 : 9 Web zápis
J.Dráb
 
704 17.03.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STJ Družba Bardejov B
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
     
705 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
OSTK Hencovce A
3 : 15 Web zápis
P.Duda
 
6 . kolo
700 10.03.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Web zápis
C.Sabol
 
701 09.03.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
TJ Hrabovec n/Lab. A
16 : 2 Web zápis
J.Jakub
     
702 08.03.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Snina A
9 : 9 Web zápis
J.Dráb
 
5 . kolo
697 24.02.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
I.Malinič
     
698 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Web zápis
J.Dráb
 
699 23.02.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
OSTK Hencovce A
5 : 13 Web zápis
J.Jakub
 
4 . kolo
694 17.02.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
STJ Družba Bardejov B
9 : 9 Web zápis
C.Sabol
 
695 17.02.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
   
696 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STO Snina A
7 : 11 Web zápis
P.Duda
 
3 . kolo
691 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STK Lemešany A
9 : 9 Web zápis
P.Duda
 
692 10.02.2019
Ne 14:00
STO Snina A
OSTK Hencovce A
13 : 5 Web zápis
I.Malinič
     
693 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
12 : 6 Web zápis
J.Dráb
 
2 . kolo
688 03.02.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
C.Sabol
 
689 02.02.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
9 : 9 Web zápis
J.Jakub
 
690 03.02.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Web zápis
M.Tomáš
 
1 . kolo
685 27.01.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
M.Tomáš
 
686 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STJ Družba Bardejov B
13 : 5 Web zápis
P.Duda
 
687 27.01.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
     

Výsledky zápasov: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
682 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
9 : 9 Web zápis
J.Sojčák
     
683 07.04.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
     
684 06.04.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
JMC Lužany pri Topli A
12 : 6 Web zápis
M.Močilenko
     
9 . kolo
679 31.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
14 : 4 Web zápis
E.Tomko
     
680 30.03.2019
So 14:00
ŠKST Humenné B
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Web zápis
P.Novák
     
681 28.03.2019
Št 19:00
STO Sedlice A
MŠK VSTK Vranov n/T B
13 : 5 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
8 . kolo
676 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
10 : 8 Web zápis
J.Sojčák
     
677 23.03.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Sedlice A
14 : 4 Web zápis
M.Močilenko
     
678 24.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Humenné B
11 : 7 Web zápis
E.Tomko
     
7 . kolo
673 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
8 : 10 Web zápis
P.Novák
     
674 14.03.2019
Št 18:30
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
675 17.03.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Web zápis
A.Hajduk
 
6 . kolo
670 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Web zápis
J.Sojčák
     
671 10.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Web zápis
E.Tomko
     
672 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
7 : 11 Web zápis
P.Novák
     
5 . kolo
667 23.02.2019
So 13:00
STO Sedlice A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 
668 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
5 : 13 Web zápis
A.Pavlotty
     
669 24.02.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠŠK Centrál Svidník A
7 : 11 Web zápis
M.Močilenko
     
4 . kolo
664 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
     
665 16.02.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Humenné B
14 : 4 Web zápis
M.Močilenko
     
666 17.02.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Sedlice A
6 : 12 Web zápis
A.Hajduk
 
3 . kolo
661 10.02.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
13 : 5 Web zápis
A.Hajduk
 
662 09.02.2019
So 17:00
STO Sedlice A
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Web zápis
R.Kotulič
 
663 10.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
4 : 14 Web zápis
P.Novák
     
2 . kolo
658 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
     
659 03.02.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
     
660 01.02.2019
Pi 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
MŠK VSTK Vranov n/T B
16 : 2 Web zápis
M.Močilenko
     
1 . kolo
655 26.01.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
15 : 3 Web zápis
M.Močilenko
     
656 27.01.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
7 : 11 Web zápis
A.Hajduk
 
657 26.01.2019
So 17:00
STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Web zápis
Ľ.Kollarčík
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
127 16.12.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Web zápis
E.Tomko
     
128 15.12.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
ŠKST Humenné B
5 : 13 Web zápis
J.Jakub
     
129 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
J.Dráb
     
130 15.12.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Sedlice A
14 : 4 Web zápis
M.Močilenko
     
131 15.12.2018
So 17:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
I.Malinič
     
132 15.12.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
M.Tomáš
     
10 . kolo
121 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
OSTK Hencovce A
2 : 16 Web zápis
P.Duda
     
122 09.12.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Snina A
14 : 4 Web zápis
A.Hajduk
     
123 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
     
124 08.12.2018
So 17:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
125 09.12.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
STJ Družba Bardejov B
11 : 7 Web zápis
C.Sabol
   
126 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Web zápis
P.Novák
     
9 . kolo
115 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
TJ Hrabovec n/Lab. A
15 : 3 Web zápis
P.Novák
     
116 02.12.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
E.Tomko
     
117 01.12.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Sedlice A
8 : 10 Web zápis
J.Jakub
     
118 02.12.2018
Ne 12:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
J.Dráb
     
119 01.12.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
MŠK VSTK Vranov n/T B
13 : 5 Web zápis
M.Močilenko
     
120 02.12.2018
Ne 14:00
STO Snina A
OSTK Hencovce A
11 : 7 Web zápis
I.Malinič
     
8 . kolo
109 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STO Snina A
11 : 7 Web zápis
P.Duda
     
110 24.11.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠŠK Centrál Svidník A
2 : 16 Web zápis
M.Tomáš
     
111 25.11.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
     
112 22.11.2018
Št 19:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
     
113 24.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
5 : 13 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
114 25.11.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Web zápis
C.Sabol
     
7 . kolo
103 18.11.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
TJ Hrabovec n/Lab. A
6 : 12 Web zápis
C.Sabol
     
104 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
14 : 4 Web zápis
P.Novák
     
105 18.11.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
E.Tomko
     
106 17.11.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
MŠK VSTK Vranov n/T B
3 : 15 Web zápis
J.Jakub
     
107 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
8 : 10 Web zápis
J.Dráb
     
108 17.11.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Snina A
16 : 2 Web zápis
M.Močilenko
     
6 . kolo
97 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠŠK Centrál Svidník A
0 : 18 Web zápis
P.Duda
     
98 11.11.2018
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
     
99 10.11.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
STJ Družba Bardejov B
10 : 8 Web zápis
M.Tomáš
     
100 11.11.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
     
101 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
     
102 10.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
9 : 9 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
5 . kolo
91 03.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
TJ Hrabovec n/Lab. A
16 : 2 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
92 30.10.2018
Ut 17:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
0 : 18 Web zápis
C.Sabol
     
93 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
7 : 11 Web zápis
P.Novák
     
94 04.11.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
13 : 5 Web zápis
E.Tomko
     
95 03.11.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
8 : 10 Web zápis
J.Jakub
     
96 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
4 : 14 Web zápis
J.Dráb
     
4 . kolo
85 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Web zápis
P.Duda
     
86 20.10.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STJ Družba Bardejov B
15 : 3 Web zápis
M.Močilenko
     
87 21.10.2018
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
2 : 16 Web zápis
I.Malinič
     
88 20.10.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Humenné B
10 : 8 Web zápis
M.Tomáš
     
89 21.10.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STK Lemešany A
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
     
90 21.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
13 : 5 Web zápis
J.Sojčák
     
3 . kolo
79 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Web zápis
J.Sojčák
     
80 13.10.2018
So 17:00
STO Sedlice A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
81 14.10.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
8 : 10 Web zápis
C.Sabol
     
82 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
15 : 3 Web zápis
P.Novák
     
83 14.10.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Web zápis
E.Tomko
     
84 13.10.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
5 : 13 Web zápis
J.Jakub
     
2 . kolo
73 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STJ Družba Bardejov B
14 : 4 Web zápis
P.Duda
     
74 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
5 : 13 Web zápis
J.Dráb
     
75 06.10.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Humenné B
14 : 4 Web zápis
M.Močilenko
     
76 07.10.2018
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
7 : 11 Web zápis
I.Malinič
     
77 06.10.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
     
78 07.10.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
2 : 16 Web zápis
A.Hajduk
     
1 . kolo
67 30.09.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Web zápis
A.Hajduk
     
68 30.09.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OSTK Hencovce A
14 : 4 Web zápis
J.Sojčák
     
69 29.09.2018
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Kollarčík
     
70 30.09.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠŠK Centrál Svidník A
5 : 13 Web zápis
C.Sabol
     
71 30.09.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
13 : 5 Web zápis
P.Novák
     
72 30.09.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STJ Družba Bardejov B
14 : 4 Web zápis
E.Tomko