Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga, Severovýchod, muži 2018/2019

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39. týždeň roku 2018
67 30.09.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Schválené  
68 30.09.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OSTK Hencovce A
14 : 4 Schválené  
69 29.09.2018
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
17 : 1 Schválené  
70 30.09.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠŠK Centrál Svidník A
5 : 13 Schválené  
71 30.09.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
13 : 5 Schválené  
72 30.09.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STJ Družba Bardejov B
14 : 4 Schválené  
2 . kolo - 40. týždeň roku 2018
73 07.10.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STJ Družba Bardejov B
14 : 4 Schválené  
74 07.10.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
5 : 13 Schválené  
75 06.10.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Humenné B
14 : 4 Schválené  
76 07.10.2018
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
7 : 11 Schválené  
77 06.10.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
8 : 10 Schválené  
78 07.10.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
2 : 16 Schválené  
3 . kolo - 41. týždeň roku 2018
79 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Schválené  
80 13.10.2018
So 17:00
STO Sedlice A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Schválené  
81 14.10.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
8 : 10 Schválené  
82 14.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
15 : 3 Schválené  
83 14.10.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Schválené  
84 13.10.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
5 : 13 Schválené  
4 . kolo - 42. týždeň roku 2018
85 21.10.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Schválené  
86 20.10.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STJ Družba Bardejov B
15 : 3 Schválené  
87 21.10.2018
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
2 : 16 Schválené  
88 20.10.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Humenné B
10 : 8 Schválené  
89 21.10.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STK Lemešany A
10 : 8 Schválené  
90 21.10.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
13 : 5 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2018
91 03.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
TJ Hrabovec n/Lab. A
16 : 2 Schválené  
92 30.10.2018
Ut 17:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
0 : 18 Schválené  
93 04.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
7 : 11 Schválené  
94 04.11.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
13 : 5 Schválené  
95 03.11.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
8 : 10 Schválené  
96 04.11.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
4 : 14 Schválené  
6 . kolo - 45. týždeň roku 2018
97 11.11.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠŠK Centrál Svidník A
0 : 18 Schválené  
98 11.11.2018
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Schválené  
99 10.11.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
STJ Družba Bardejov B
10 : 8 Schválené  
100 11.11.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Schválené  
101 11.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
15 : 3 Schválené  
102 10.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
7 . kolo - 46. týždeň roku 2018
103 18.11.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
TJ Hrabovec n/Lab. A
6 : 12 Schválené  
104 18.11.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
14 : 4 Schválené  
105 18.11.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Schválené  
106 17.11.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
MŠK VSTK Vranov n/T B
3 : 15 Schválené  
107 18.11.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
8 : 10 Schválené  
108 17.11.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Snina A
16 : 2 Schválené  
8 . kolo - 47. týždeň roku 2018
109 25.11.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STO Snina A
11 : 7 Schválené  
110 24.11.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠŠK Centrál Svidník A
2 : 16 Schválené  
111 25.11.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
10 : 8 Schválené  
112 22.11.2018
Št 19:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
11 : 7 Schválené  
113 24.11.2018
So 17:00
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
5 : 13 Schválené  
114 25.11.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Schválené  
9 . kolo - 48. týždeň roku 2018
115 02.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
TJ Hrabovec n/Lab. A
15 : 3 Schválené  
116 02.12.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
117 01.12.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Sedlice A
8 : 10 Schválené  
118 02.12.2018
Ne 12:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
119 01.12.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
MŠK VSTK Vranov n/T B
13 : 5 Schválené  
120 02.12.2018
Ne 14:00
STO Snina A
OSTK Hencovce A
11 : 7 Schválené  
10 . kolo - 49. týždeň roku 2018
121 09.12.2018
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
OSTK Hencovce A
2 : 16 Schválené  
122 09.12.2018
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Snina A
14 : 4 Schválené  
123 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Schválené  
124 08.12.2018
So 17:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
125 09.12.2018
Ne 10:00
STK Lemešany A
STJ Družba Bardejov B
11 : 7 Schválené  
126 09.12.2018
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 50. týždeň roku 2018
127 16.12.2018
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
TJ Hrabovec n/Lab. A
14 : 4 Schválené  
128 15.12.2018
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
ŠKST Humenné B
5 : 13 Schválené  
129 16.12.2018
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
130 15.12.2018
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Sedlice A
14 : 4 Schválené  
131 15.12.2018
So 17:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
132 15.12.2018
So 17:00
OSTK Hencovce A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Schválené  

Rozpis súťaže: O 1. - 6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
655 26.01.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
15 : 3 Schválené  
656 27.01.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
7 : 11 Schválené  
657 26.01.2019
So 17:00
STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
658 03.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Schválené  
659 03.02.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
12 : 6 Schválené  
660 01.02.2019
Pi 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
MŠK VSTK Vranov n/T B
16 : 2 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
661 10.02.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
13 : 5 Schválené  
662 09.02.2019
So 17:00
STO Sedlice A
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Schválené  
663 10.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
4 : 14 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
664 17.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Schválené  
665 16.02.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Humenné B
14 : 4 Schválené  
666 17.02.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Sedlice A
6 : 12 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
667 23.02.2019
So 13:00
STO Sedlice A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Schválené  
668 24.02.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
5 : 13 Schválené  
669 24.02.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠŠK Centrál Svidník A
7 : 11 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
670 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Schválené  
671 10.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Schválené  
672 10.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
7 : 11 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
673 17.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
8 : 10 Schválené  
674 14.03.2019
Št 18:30
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
675 17.03.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
676 24.03.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
10 : 8 Schválené  
677 23.03.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
STO Sedlice A
14 : 4 Schválené  
678 24.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Humenné B
11 : 7 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
679 31.03.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
14 : 4 Schválené  
680 30.03.2019
So 14:00
ŠKST Humenné B
ŠŠK Centrál Svidník A
6 : 12 Schválené  
681 28.03.2019
Št 19:00
STO Sedlice A
MŠK VSTK Vranov n/T B
13 : 5 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
682 07.04.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
9 : 9 Schválené  
683 07.04.2019
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
9 : 9 Schválené  
684 06.04.2019
So 17:00
ŠŠK Centrál Svidník A
JMC Lužany pri Topli A
12 : 6 Schválené  

Rozpis súťaže: O 7. - 12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2019
685 27.01.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
686 27.01.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STJ Družba Bardejov B
13 : 5 Schválené  
687 27.01.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2019
688 03.02.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
12 : 6 Schválené  
689 02.02.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
9 : 9 Schválené  
690 03.02.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2019
691 10.02.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
692 10.02.2019
Ne 14:00
STO Snina A
OSTK Hencovce A
13 : 5 Schválené  
693 10.02.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
12 : 6 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2019
694 17.02.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
STJ Družba Bardejov B
9 : 9 Schválené  
695 17.02.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
8 : 10 Schválené  
696 17.02.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
STO Snina A
7 : 11 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2019
697 24.02.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
698 24.02.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Schválené  
699 23.02.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
OSTK Hencovce A
5 : 13 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2019
700 10.03.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Schválené  
701 09.03.2019
So 17:00
STJ Družba Bardejov B
TJ Hrabovec n/Lab. A
16 : 2 Schválené  
702 08.03.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Snina A
9 : 9 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2019
703 16.03.2019
So 15:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
704 17.03.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STJ Družba Bardejov B
13 : 5 Schválené  
705 17.03.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
OSTK Hencovce A
3 : 15 Schválené  
8 . kolo - 12. týždeň roku 2019
706 24.03.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Schválené  
707 24.03.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
10 : 8 Schválené  
708 21.03.2019
Št 18:00
STJ Družba Bardejov B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Schválené  
9 . kolo - 13. týždeň roku 2019
709 29.03.2019
Pi 18:00
STJ Družba Bardejov B
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
710 31.03.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Schválené  
711 31.03.2019
Ne 14:00
STO Snina A
TJ Hrabovec n/Lab. A
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 14. týždeň roku 2019
712 07.04.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Snina A
12 : 6 Schválené  
713 07.04.2019
Ne 10:00
TJ Hrabovec n/Lab. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Schválené  
714 07.04.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STJ Družba Bardejov B
8 : 10 Schválené