Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Svidník - 5.liga, muži 2019/2020

popisok

Gonos Anton

Mužstvo: Centrál Svidník
Narodený:
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 4 /0 4
Gonos Anton Centrál Svidník B Dudáš Andrej Centrál Svidník D 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Sviatko Jaroslav Centrál Svidník D 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Mikuš Matej Centrál Svidník D 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Vasilenko Viliam Centrál Svidník D 3 : 0
2 . kolo 0 /2 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Kosť Michal Centrál Svidník C 1 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Kosár Ján Centrál Svidník C 0 : 3
3 . kolo 3 /1 3
Bunda Ján STMK Stropkov B Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Gonos Anton Centrál Svidník B 3 : 2
Bedruň Jozef STMK Stropkov B Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Tirer Jozef STMK Stropkov B Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
4 . kolo 3 /1 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Cigan Miroslav Lužany C 2 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Čižmár Filip Lužany C 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Michalko Martin Lužany C 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Tomko Ľuboš Lužany C 3 : 1
5 . kolo 3 /1 3
Antoš Ján Brusnica A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Čabala Jaroslav Brusnica A Gonos Anton Centrál Svidník B 3 : 0
Fečko Michal Brusnica A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Antoš Ľubomír Brusnica A Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
6 . kolo 4 /0 4
Gonos Anton Centrál Svidník B Medvec Viktor Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Medvec Martin ml. Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Kapa Radoslav Vyšný Hrabovec A 3 : 0
7 . kolo 4 /0 4
Dančišin Ján Radoma A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Šafranko Jozef Radoma A Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Baran Matej Radoma A Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Demjanovič Frederik Radoma A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
8 . kolo 2 /2 2
Gonos Anton Centrál Svidník B Harvilko Marián Staškovce A 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Gojdič Peter Staškovce A 2 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Kočiš Eduard Staškovce A 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Maliňák Martin Staškovce A 0 : 3
10 . kolo 4 /0 4
Gonos Anton Centrál Svidník B Harmada Marián STMK Stropkov C 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Pašeň Jozef STMK Stropkov C 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Regrut Oliver STMK Stropkov C 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Mulik Ondrej STMK Stropkov C 3 : 0
12 . kolo 4 /0 4
Vasilenko Viliam Centrál Svidník D Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Mikuš Matej Centrál Svidník D Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Martinec Marián Centrál Svidník D Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Mindoš Sergej Centrál Svidník D Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
13 . kolo 4 /0 4
Kosť Michal Centrál Svidník C Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
Kostelník Michal Centrál Svidník C Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
Olijar Stanislav Centrál Svidník C Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Vasiľ Mikuláš Centrál Svidník C Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
14 . kolo 3 /1 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Tirer Jozef STMK Stropkov B 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Bedruň Jozef STMK Stropkov B 2 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Polivčak Dávid STMK Stropkov B 3 : 0
15 . kolo 4 /0 4
Cigan Miroslav Lužany C Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
Gdovin Marian Lužany C Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Tomko Ľuboš Lužany C Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Michalko Martin Lužany C Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
16 . kolo 3 /1 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Štefanišin Jozef Brusnica A 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Fečko Michal Brusnica A 0 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Zajaroš Ľuboš Brusnica A 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Antoš Ľubomír Brusnica A 3 : 1
17 . kolo 4 /0 4
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
Medvec Viktor Vyšný Hrabovec A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Kapa Radoslav Vyšný Hrabovec A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Medvec Martin ml. Vyšný Hrabovec A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
18 . kolo 2 /2 2
Gonos Anton Centrál Svidník B Hrušč Milan Radoma A 0 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Šafranko Jozef Radoma A 2 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Baran Matej Radoma A 3 : 1
Gonos Anton Centrál Svidník B Dančišin Ján Radoma A 3 : 1
19 . kolo 2 /2 2
Kočiš Eduard Staškovce A Gonos Anton Centrál Svidník B 0 : 3
Harvilko Marián Staškovce A Gonos Anton Centrál Svidník B 3 : 1
Hrušč Milan st. Staškovce A Gonos Anton Centrál Svidník B 2 : 3
Gojdič Peter Staškovce A Gonos Anton Centrál Svidník B 3 : 0
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
66 53 13 80.30