Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Svidník - 5.liga, muži 2019/2020

popisok

Staničar Ján

Mužstvo: Vyšný Hrabovec
Narodený:
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 0 /4 0
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Šafranko Jozef Radoma A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Pavlišin Ľubomír Radoma A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Baran Matej Radoma A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Hrušč Milan Radoma A 0 : 3
2 . kolo 0 /4 0
Maliňák Martin Staškovce A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Gojdič Peter Staškovce A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Kočiš Eduard Staškovce A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Hrušč Milan st. Staškovce A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
4 . kolo 2 /2 2
Harmada Marián STMK Stropkov C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 1 : 3
Mulik Ondrej STMK Stropkov C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Mihok Viliam STMK Stropkov C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Pašeň Jozef STMK Stropkov C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 2 : 3
5 . kolo 1 /3 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Cigan Martin Lužany D 3 : 0
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Gdovin Slavomír Lužany D 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Vavrek Rudolf Lužany D 1 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Cigán Kristián Lužany D 0 : 3
6 . kolo 0 /4 0
Antoš Juraj Centrál Svidník B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Kriško Lukáš Centrál Svidník B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Gonos Anton Centrál Svidník B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Nemec Milan Centrál Svidník B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
7 . kolo 1 /3 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Kostelník Michal Centrál Svidník C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Olijar Stanislav Centrál Svidník C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Kosár Ján Centrál Svidník C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Kurečko Miroslav st. Centrál Svidník C 3 : 1
8 . kolo 0 /4 0
Tirer Jozef STMK Stropkov B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Bunda Ján STMK Stropkov B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Polivčak Dávid STMK Stropkov B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
9 . kolo 2 /2 2
Tomko Roman Lužany C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 1 : 3
Štekla Juraj Lužany C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 1 : 3
Michalko Martin Lužany C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 2
Čižmár Filip Lužany C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
10 . kolo 1 /3 1
Čabala Jaroslav Brusnica A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Antoš Ján Brusnica A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Bačišin Damián Brusnica A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 0 : 3
Antoš Ľubomír Brusnica A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
11 . kolo 2 /2 2
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Sviatko Jaroslav Centrál Svidník D 3 : 0
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Mikuš Matej Centrál Svidník D 2 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Vasilenko Viliam Centrál Svidník D 3 : 2
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Dudáš Andrej Centrál Svidník D 2 : 3
12 . kolo 0 /4 0
Baran Matej Radoma A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Šafranko Jozef Radoma A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Hrušč Milan Radoma A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Dančišin Ján Radoma A Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 2
13 . kolo 1 /3 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Hrušč Milan st. Staškovce A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Gojdič Peter Staškovce A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Kočiš Eduard Staškovce A 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Maliňak Damián Staškovce A 3 : 0
15 . kolo 0 /4 0
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Mihok Viliam STMK Stropkov C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Pašeň Jozef STMK Stropkov C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Grešlik Michal STMK Stropkov C 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Harmada Marián STMK Stropkov C 1 : 3
16 . kolo 0 /4 0
Rozkoš Pavol Lužany D Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Cigán Kristián Lužany D Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Gdovin Slavomír Lužany D Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Gdovin Milan Lužany D Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 2
17 . kolo 1 /3 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Gonos Anton Centrál Svidník B 1 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Vasilenko Vladislav Centrál Svidník B 3 : 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Nemec Milan Centrál Svidník B 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Breznoščak Mário Centrál Svidník B 1 : 3
18 . kolo 1 /3 1
Kosár Ján Centrál Svidník C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Petrík Milan Centrál Svidník C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Olijar Stanislav Centrál Svidník C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 1 : 3
Kosť Michal Centrál Svidník C Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
19 . kolo 1 /3 1
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Adler Sebastian STMK Stropkov B 2 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Polivčak Dávid STMK Stropkov B 0 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Bedruň Jozef STMK Stropkov B 3 : 0
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
68 13 55 19.12