Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Svidník - 5.liga, muži 2019/2020

popisok

Bedruň Bohuš

Mužstvo: STMK Stropkov
Narodený: 1982
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 3 /1 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Pašeň Jozef STMK Stropkov C 3 : 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Mihok Viliam STMK Stropkov C 3 : 1
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Mulik Ondrej STMK Stropkov C 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Harmada Marián STMK Stropkov C 3 : 1
2 . kolo 1 /3 1
Rozkoš Pavol Lužany D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 1
Pavlik Roman Lužany D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
Vavrek Rudolf Lužany D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 1
Gdovin Slavomír Lužany D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 2 : 3
3 . kolo 3 /1 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Antoš Juraj Centrál Svidník B 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Gonos Anton Centrál Svidník B 3 : 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Vasilenko Vladislav Centrál Svidník B 3 : 1
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kriško Lukáš Centrál Svidník B 3 : 1
4 . kolo 1 /3 1
Kosár Ľuboš Centrál Svidník C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 2
Petrík Milan Centrál Svidník C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Kosár Ján Centrál Svidník C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
Kostelník Michal Centrál Svidník C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
5 . kolo 3 /1 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Mikuš Matej Centrál Svidník D 3 : 1
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Vasilenko Viliam Centrál Svidník D 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Dudáš Andrej Centrál Svidník D 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Gergeľ Jakub Centrál Svidník D 3 : 0
6 . kolo 2 /2 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Čižmár Filip Lužany C 3 : 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Cigan Miroslav Lužany C 2 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Tomko Ľuboš Lužany C 3 : 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Gdovin Marian Lužany C 0 : 3
8 . kolo 3 /1 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Medvec Viktor Vyšný Hrabovec A 3 : 1
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Goč Jozef ml. Vyšný Hrabovec A 1 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Staničar Ján Vyšný Hrabovec A 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kapa Radoslav Vyšný Hrabovec A 3 : 0
9 . kolo 4 /0 4
Baran Matej Radoma A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Šafranko Jozef Radoma A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Pavlišin Ľubomír Radoma A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
Juhas Rudolf Radoma A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
10 . kolo 2 /2 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Harvilko Marián Staškovce A 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kočiš Eduard Staškovce A 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Maliňák Martin Staškovce A 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Harvilko Šimon Staškovce A 3 : 0
12 . kolo 3 /1 3
Mihok Viliam STMK Stropkov C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Harmada Marián STMK Stropkov C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
Pašeň Jozef STMK Stropkov C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
Grešlik Michal STMK Stropkov C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
13 . kolo 4 /0 4
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Gdovin Slavomír Lužany D 3 : 1
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Rozkoš Pavol Lužany D 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Vavrek Rudolf Lužany D 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Pavlik Roman Lužany D 3 : 0
14 . kolo 3 /1 3
Vasilenko Vladislav Centrál Svidník B Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Gonos Anton Centrál Svidník B Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 1
Antoš Juraj Centrál Svidník B Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 2 : 3
Kriško Lukáš Centrál Svidník B Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
15 . kolo 2 /2 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kurečko Miroslav st. Centrál Svidník C 0 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kostelník Michal Centrál Svidník C 2 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kosár Ľuboš Centrál Svidník C 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Kosť Michal Centrál Svidník C 3 : 1
16 . kolo 3 /1 3
Vasilenko Viliam Centrál Svidník D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Mindoš Sergej Centrál Svidník D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
Dudáš Andrej Centrál Svidník D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Mikuš Matej Centrál Svidník D Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 2
17 . kolo 1 /3 1
Cigan Miroslav Lužany C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 1
Gdovin Marian Lužany C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
Tomko Ľuboš Lužany C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 3 : 0
Holinga Milan Lužany C Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
18 . kolo 3 /1 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Antoš Ľubomír Brusnica A 2 : 3
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Antoš Ján Brusnica A 3 : 2
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Zajaroš Ľuboš Brusnica A 3 : 0
Bedruň Bohuš STMK Stropkov B Štefanišin Jozef Brusnica A 3 : 2
19 . kolo 4 /0 4
Kapa Radoslav Vyšný Hrabovec A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 2 : 3
Staničar Ján Vyšný Hrabovec A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 1 : 3
Medvec Viktor Vyšný Hrabovec A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
Medvec Martin ml. Vyšný Hrabovec A Bedruň Bohuš STMK Stropkov B 0 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
68 45 23 66.18