Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kostrab Viliam ŠAZZOH Hendrichovce A 8 8 0 100.00
2 Štuň Štefan STO Snina A 8 8 0 100.00
3 Bittner Michal STO Sedlice A 4 4 0 100.00
4 Novák Peter ŠKST Humenné B 4 4 0 100.00
5 Rusnák Pavol OSTK Hencovce A 4 4 0 100.00
6 Kollarčík Ľubomír STO Sedlice A 4 4 0 100.00
7 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T C 8 7 1 87.50
8 Daňko Slavomír JMC Lužany pri Topli A 8 7 1 87.50
9 Kacvinský Jozef ŠAZZOH Hendrichovce A 5 4 1 80.00
10 Kravec Marcel JMC Lužany pri Topli A 8 6 2 75.00
11 Zimný Vladimír OSTK Hencovce A 8 6 2 75.00
12 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T C 8 6 2 75.00
13 Vozár Ľuboš ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 6 2 75.00
14 Fečo Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 4 3 1 75.00
15 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 3 1 75.00
16 Žiga Bohuš STO Sedlice A 4 3 1 75.00
17 Bajus Michal STO Snina A 4 3 1 75.00
18 Tomáš Matúš OSTK Hencovce A 8 5 3 62.50
19 Mitrík Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 5 3 62.50
20 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 5 3 62.50
21 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. A 7 4 3 57.14
22 Lukáč Valér JMC Lužany pri Topli A 8 4 4 50.00
23 Buzinkay Ľuboš ŠAZZOH Hendrichovce A 4 2 2 50.00
24 Lukáč Ľuboš ŠKST Humenné B 4 2 2 50.00
25 Kos Peter MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2 50.00
26 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2 50.00
27 Kaňuk Patrik STO Košarovce A 4 2 2 50.00
28 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T C 4 2 2 50.00
29 Sabol Andrej STO Košarovce A 4 2 2 50.00
30 Stanovec Dalibor ŠAZZOH Hendrichovce A 4 2 2 50.00
31 Novák Štefan STK Lemešany A 4 2 2 50.00
32 Kurej Kevin JMC Lužany pri Topli A 8 3 5 37.50
33 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 3 5 37.50
34 Sabol Cyril STK Lemešany A 8 3 5 37.50
35 Beňatinský Michal STO Snina A 8 3 5 37.50
36 Paulík Pavol STO Snina A 8 2 6 25.00
37 Bak Štefan OSTK Hencovce A 8 2 6 25.00
38 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 2 6 25.00
39 Charitún Mikuláš STO Snina A 4 1 3 25.00
40 Karabinčík Kamil ml. STO Košarovce A 4 1 3 25.00
41 Čarnogurský Michal STK Lemešany A 4 1 3 25.00
42 Bučko Juraj STO Košarovce A 4 1 3 25.00
43 Kuruc Jaroslav STK Lemešany A 4 1 3 25.00
44 Frandoferová Sára ŠKST Humenné B 4 1 3 25.00
45 Polák Richard ŠAZZOH Hendrichovce A 4 1 3 25.00
46 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 1 7 12.50
47 Fotta Jozef STK Lemešany A 8 1 7 12.50
48 Tkáč Ladislav ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
49 Tomáš Peter OSTK Hencovce A 4 0 4 0.00
50 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. A 4 0 4 0.00
51 Dadejová Nela ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
52 Frančák Ľuboš STK Lemešany A 4 0 4 0.00
53 Pančišin Radoslav ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
54 Gibas Marek ŠKST Humenné B 4 0 4 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Beliš Juraj ŠAZZOH Hendrichovce A 1 1 0 100.00
2 Palenčár Patrik ŠAZZOH Hendrichovce A 3 2 1 66.67
3 Kollarčík Pavol STO Sedlice A 3 2 1 66.67
4 Dacko Igor ŠAZZOH Hendrichovce A 3 1 2 33.33
5 Marcinčák Adam ŠKST Humenné B 2 0 2 0.00
6 Černiga Peter ŠKST Humenné B 2 0 2 0.00
7 Kotulič Rastislav STO Sedlice A 1 0 1 0.00
8 Drab Ján ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 0 1 0.00