Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
2 Vártás Ľubomír STO Mokrance A 2 2 0 100.00
3 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
4 Sorokáč Štefan STO Kaluža A 2 2 0 100.00
5 Czingely František STO Mokrance A 2 2 0 100.00
6 Jendželovský Marián STO Kaluža A 2 2 0 100.00
7 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 2 2 0 100.00
8 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 2 2 0 100.00
9 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 2 2 0 100.00
10 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
11 Tóth Vojtech ŠKST Pribeník A 1 1 0 100.00
12 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 1 1 0 100.00
13 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 1 1 0 100.00
14 Petričko Milan SŠK Poproč A 1 1 0 100.00
15 Gumáň Martin SŠK Poproč A 1 1 0 100.00
16 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 1 1 0 100.00
17 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
18 Švečka Tibor STO Mokrance A 2 1 1 50.00
19 Králik Peter STO Kaluža A 2 1 1 50.00
20 Gumány Pavol STO Mokrance A 2 1 1 50.00
21 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 2 1 1 50.00
22 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 2 1 1 50.00
23 Šturm Milan SŠK Poproč A 2 1 1 50.00
24 Hospodár Juraj STO Kaluža A 2 1 1 50.00
25 Majcher Daniel SŠK Poproč A 2 1 1 50.00
26 Leško Marek OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
27 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 2 1 1 50.00
28 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
29 Kmec Filip OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
30 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
31 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
32 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
33 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
34 Nagy Tomáš OKST Somotor B 2 1 1 50.00
35 Bók Ľudovít OKST Somotor B 2 1 1 50.00
36 Tóth Szabolcs ŠKST Pribeník A 2 0 2 0.00
37 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 2 0 2 0.00
38 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 2 0 2 0.00
39 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 2 0 2 0.00
40 Sopko Silvester OKST Somotor B 2 0 2 0.00
41 Jakubú Ján ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
42 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
43 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 1 0 1 0.00
44 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
45 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
46 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
47 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
48 Gergely Juraj OKST Somotor B 1 0 1 0.00
49 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
50 Róth Roland OKST Somotor B 1 0 1 0.00
51 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
52 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
53 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
54 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
55 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť