Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2020/2021

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 7 6 6
2 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 7 6 6
3 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 6 6
4 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 8 6 6
5 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 8 6 6
6 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 6 6
7 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 8 6 6
8 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 8 6 6
9 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 5 5
10 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 8 5 5
11 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 5 5
12 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 4 4 4
13 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 4 4 4
14 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 4 4
15 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 7 4 4
16 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 3
17 Bednár František STO Spišské Bystré A 4 3 3
18 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 3
19 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 6 3 3
20 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3
21 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3
22 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 3 3
23 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 8 3 3
24 Mlej Ján STK Nová Lesná A 8 3 3
25 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 2 2
26 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 2
27 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča B 3 2 2
28 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 4 2 2
29 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 4 2 2
30 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2
31 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2
32 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 4 2 2
33 Lipták Stanislav ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2
34 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 4 2 2
35 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2
36 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 4 2 2
37 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 6 2 2
38 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 8 2 2
39 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 8 2 2
40 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 3 1 1
41 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 1 1
42 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 4 1 1
43 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 4 1 1
44 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 1 0 0
45 Hiščar Stanislav STO Spišské Bystré A 4 0 0
46 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 0 0
47 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 4 0 0
48 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 4 0 0
49 Królik Vladimír STK Severka Kežmarok B 4 0 0
50 Šifra Marián STK Nová Lesná A 4 0 0
51 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 4 0 0
52 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 4 0 0
53 Kovalčík Dávid TJ STO Slovenská Ves B 4 0 0
54 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 0