Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 5.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
8 . kolo
36 29.11.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
37 29.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad C
STO Spišské Bystré B
Odložené    
38 29.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
39 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STK Plaveč A
Odložené    
40 29.11.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik B
Odložené    
7 . kolo
31 22.11.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STK Stará Lesná A
Odložené    
32 21.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
MŠK Spišská Belá B
Odložené    
33 22.11.2020
Ne 10:00
STK Plaveč A
STK Severka Kežmarok C
Odložené    
34 21.11.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
KST Poprad C
Odložené    
35 22.11.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
6 . kolo
26 15.11.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STO Spišské Bystré B
Odložené    
27 15.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
28 15.11.2020
Ne 10:00
KST Poprad C
STK Plaveč A
Odložené    
29 15.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik B
Odložené    
30 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
PPC Fortuna Kežmarok D
Odložené    
5 . kolo
21 08.11.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STK Stará Lesná A
Odložené    
22 08.11.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STK Severka Kežmarok C
Odložené    
23 07.11.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
KST Poprad C
Odložené    
24 08.11.2020
Ne 10:00
STK Plaveč A
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
25 07.11.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
STO Spišské Bystré B
Odložené    
4 . kolo
16 25.10.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
17 25.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
STK Plaveč A
Odložené    
18 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
TJ Spišský Štiavnik B
Odložené    
19 25.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad C
PPC Fortuna Kežmarok D
Odložené    
20 25.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
MŠK Spišská Belá B
Odložené    
3 . kolo
11 18.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
STK Stará Lesná A
Odložené    
12 18.10.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
KST Poprad C
Odložené    
13 18.10.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
14 17.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STO Spišské Bystré B
Odložené    
15 18.10.2020
Ne 10:00
STK Plaveč A
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
2 . kolo
6 11.10.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STK Plaveč A
13 : 5 Web zápis
T.Frisík
 
7 10.10.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
TJ Spišský Štiavnik B
7 : 11 Web zápis
J.Fedorko
 
8 11.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
PPC Fortuna Kežmarok D
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
 
9 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
MŠK Spišská Belá B
Odložené    
10 11.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad C
STK Severka Kežmarok C
Odložené    
1 . kolo
1 04.10.2020
Ne 10:00
KST Poprad C
STK Stará Lesná A
Odložené    
2 04.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
3 04.10.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STO Spišské Bystré B
7 : 11 Web zápis
M.Tropp
 
4 04.10.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STO Vyšné Ružbachy A
6 : 12 Web zápis
M.Harabin
 
5 03.10.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STK Plaveč A
12 : 6 Web zápis
D.Martinko