Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 6.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
106 19.12.2020
So 17:00
TTC Spartak Poprad A
MŠK Adento Svit A
     
108 20.12.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Javorinka Levoča C
     
109 20.12.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
Obec Spišská Teplica A
     
110 20.12.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
STK Severka Kežmarok D
     
111 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ Sokol Jakubany B
     
10 . kolo
100 13.12.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠKST Spišský Štvrtok D
     
101 12.12.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STO Spišské Bystré D
     
102 13.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
STO Spišské Bystré C
     
103 13.12.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
Sp. St. Ves-Lesnica C
     
105 12.12.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
TTC Spartak Poprad A
     
9 . kolo
94 05.12.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
MŠK Adento Svit A
     
95 05.12.2020
So 17:00
TTC Spartak Poprad A
TJ Javorinka Levoča C
     
97 06.12.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Severka Kežmarok D
     
98 06.12.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
TJ Sokol Jakubany B
     
99 06.12.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠKST Spišský Štvrtok D
     
8 . kolo
88 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré D
Odložené    
89 28.11.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STO Spišské Bystré C
Odložené    
90 28.11.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Sp. St. Ves-Lesnica C
Odložené    
92 29.11.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
TTC Spartak Poprad A
Odložené    
93 28.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča C
TJ STO Slovenská Ves C
Odložené    
7 . kolo
82 21.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča C
MŠK Adento Svit A
Odložené    
83 21.11.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
Obec Spišská Teplica A
Odložené    
84 21.11.2020
So 17:00
TTC Spartak Poprad A
STK Severka Kežmarok D
Odložené    
86 22.11.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené    
87 22.11.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STO Spišské Bystré D
15 : 3 Web zápis
J.Klimo
 
6 . kolo
76 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré C
Odložené    
77 15.11.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
Sp. St. Ves-Lesnica C
Odložené    
79 14.11.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
TTC Spartak Poprad A
Odložené    
80 15.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
TJ STO Slovenská Ves C
Odložené    
81 15.11.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
TJ Javorinka Levoča C
Odložené    
5 . kolo
70 08.11.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
MŠK Adento Svit A
Odložené    
71 07.11.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča C
STK Severka Kežmarok D
Odložené    
72 07.11.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
TJ Sokol Jakubany B
Odložené    
73 07.11.2020
So 17:00
TTC Spartak Poprad A
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené    
75 08.11.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré C
Odložené    
4 . kolo
64 25.10.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
Sp. St. Ves-Lesnica C
Odložené    
66 25.10.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
TTC Spartak Poprad A
Odložené    
67 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ STO Slovenská Ves C
Odložené    
68 24.10.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
TJ Javorinka Levoča C
Odložené    
69 25.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
Obec Spišská Teplica A
Odložené    
3 . kolo
58 18.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
MŠK Adento Svit A
Odložené    
59 18.10.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
TJ Sokol Jakubany B
Odložené    
60 17.10.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča C
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené    
61 17.10.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
STO Spišské Bystré D
Odložené    
62 17.10.2020
So 17:00
TTC Spartak Poprad A
STO Spišské Bystré C
Odložené    
2 . kolo
53 11.10.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TTC Spartak Poprad A
12 : 6 Web zápis
J.Stanko
 
54 11.10.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
TJ STO Slovenská Ves C
12 : 6 Web zápis
J.Klimo
 
55 09.10.2020
Pi 17:00
STO Spišské Bystré D
TJ Javorinka Levoča C
6 : 12 Web zápis
F.Bednár
 
56 11.10.2020
Ne 14:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
Obec Spišská Teplica A
17 : 1 Web zápis
L.Javorsky
 
57 10.10.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STK Severka Kežmarok D
Odložené    
1 . kolo
46 03.10.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
MŠK Adento Svit A
2 : 16 Web zápis
J.Jakubianský
 
47 04.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené    
48 04.10.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré D
4 : 14 Web zápis
J.Cerva
 
49 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča C
STO Spišské Bystré C
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
50 03.10.2020
So 17:00
TJ STO Slovenská Ves C
Sp. St. Ves-Lesnica C
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák