Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Humenné - 5.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť 1

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
9 . kolo
86 05.12.2020
So 17:00
STO Ptičie A
TTC Kochanovce C
     
87 04.12.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Dlhé n/Cir B
     
88 06.12.2020
Ne 14:00
STO Medzilaborce A
STO Kolonica-Lad. A
     
89 05.12.2020
So 17:00
STO Snina C
Klampo Hažín n/Cir A
     
90 05.12.2020
So 17:00
STO Stakčín A
TTC Kochanovce B
     
8 . kolo
81 28.11.2020
So 14:00
TTC Kochanovce C
STO Stakčín A
     
82 28.11.2020
So 17:00
TTC Kochanovce B
STO Snina C
     
83 29.11.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Medzilaborce A
     
84 29.11.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
ŠK Orion Belá n/Cir D
     
85 29.11.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Ptičie A
     
7 . kolo
76 22.11.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
TTC Kochanovce C
     
77 21.11.2020
So 17:00
STO Ptičie A
STO Kolonica-Lad. A
     
78 20.11.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
Klampo Hažín n/Cir A
     
79 22.11.2020
Ne 14:00
STO Medzilaborce A
TTC Kochanovce B
     
80 21.11.2020
So 17:00
STO Snina C
STO Stakčín A
     
6 . kolo
71 14.11.2020
So 14:00
TTC Kochanovce C
STO Snina C
     
72 14.11.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Medzilaborce A
     
73 14.11.2020
So 17:00
TTC Kochanovce B
ŠK Orion Belá n/Cir D
     
74 15.11.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Ptičie A
     
75 15.11.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Dlhé n/Cir B
     
5 . kolo
66 07.11.2020
So 17:00
STO Kolonica-Lad. A
TTC Kochanovce C
Odložené      
67 08.11.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
Klampo Hažín n/Cir A
Odložené      
68 07.11.2020
So 17:00
STO Ptičie A
TTC Kochanovce B
Odložené      
69 06.11.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Stakčín A
Odložené      
70 08.11.2020
Ne 14:00
STO Medzilaborce A
STO Snina C
Odložené      
4 . kolo
61 24.10.2020
So 14:00
TTC Kochanovce C
STO Medzilaborce A
Odložené      
62 24.10.2020
So 17:00
STO Snina C
ŠK Orion Belá n/Cir D
Odložené      
63 24.10.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Ptičie A
Odložené      
64 24.10.2020
So 17:00
TTC Kochanovce B
STO Dlhé n/Cir B
Odložené      
65 25.10.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Kolonica-Lad. A
Odložené      
3 . kolo
56 18.10.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
TTC Kochanovce C
Odložené      
57 17.10.2020
So 17:00
STO Kolonica-Lad. A
TTC Kochanovce B
Odložené      
58 18.10.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Stakčín A
Odložené      
59 17.10.2020
So 17:00
STO Ptičie A
STO Snina C
Odložené      
60 16.10.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Medzilaborce A
Odložené      
2 . kolo
51 10.10.2020
So 14:00
TTC Kochanovce C
ŠK Orion Belá n/Cir D
5 : 13 Web zápis
J.Baránek
 
52 11.10.2020
Ne 14:00
STO Medzilaborce A
STO Ptičie A
13 : 5 Web zápis
M.Mazanec
 
53 10.10.2020
So 17:00
STO Snina C
STO Dlhé n/Cir B
16 : 2 Web zápis
I.Malinič
 
54 10.10.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Kolonica-Lad. A
10 : 8 Web zápis
V.Husťak
 
55 10.10.2020
So 17:00
TTC Kochanovce B
Klampo Hažín n/Cir A
9 : 9 Web zápis
J.Baránek
 
1 . kolo
46 03.10.2020
So 17:00
TTC Kochanovce B
TTC Kochanovce C
9 : 9 Web zápis
J.Baránek
 
47 04.10.2020
Ne 10:00
Klampo Hažín n/Cir A
STO Stakčín A
8 : 10 Web zápis
J.Michalko
 
48 03.10.2020
So 17:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Snina C
9 : 9 Web zápis
S.Peter
 
49 04.10.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Medzilaborce A
Odložené    
50 03.10.2020
So 17:00
STO Ptičie A
ŠK Orion Belá n/Cir D
10 : 8 Web zápis
J.Trebišovský