Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Bardejov - 5.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: 5. liga muži - okres Bardejov

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
322 15.01.2021
Pi 18:00
TJ Buclovany A
     
323 15.01.2021
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
STJ Družba Bardejov D
     
324 15.01.2021
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
TJ PD M Poliakovce A
     
325 15.01.2021
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
STJ Družba Bardejov E
     
326 15.01.2021
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
OŠK Smilno A
     
10 . kolo
317 08.01.2021
Pi 17:00

OŠK Smilno A
     
318 08.01.2021
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov E
P-p k Marhaň A
     
319 08.01.2021
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Magura Zborov B
     
320 08.01.2021
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Požiarnik Zlaté A
     
321 08.01.2021
Pi 18:00
TJ Buclovany A
PK SC Bardejov A
     
9 . kolo
312 11.12.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
     
313 11.12.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
TJ Požiarnik Zlaté A
     
314 11.12.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ Magura Zborov B
     
315 11.12.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
P-p k Marhaň A
     
316 11.12.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov E
OŠK Smilno A
     
8 . kolo
307 04.12.2020
Pi 17:00

STJ Družba Bardejov E
     
308 04.12.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ PD M Poliakovce A
     
309 04.12.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov D
     
310 04.12.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Buclovany A
     
311 04.12.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
PK SC Bardejov A
     
7 . kolo
302 27.11.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
     
303 27.11.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Magura Zborov B
     
304 27.11.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
P-p k Marhaň A
     
305 27.11.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
OŠK Smilno A
     
306 27.11.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
STJ Družba Bardejov E
     
6 . kolo
297 20.11.2020
Pi 17:00

TJ PD M Poliakovce A
     
298 20.11.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov E
STJ Družba Bardejov D
     
299 20.11.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Buclovany A
     
300 20.11.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
PK SC Bardejov A
     
301 20.11.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ Požiarnik Zlaté A
     
5 . kolo
292 13.11.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
     
293 13.11.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
P-p k Marhaň A
     
294 13.11.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
OŠK Smilno A
     
295 13.11.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov E
     
296 13.11.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
TJ PD M Poliakovce A
     
4 . kolo
287 06.11.2020
Pi 17:00

STJ Družba Bardejov D
     
288 06.11.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Buclovany A
     
289 06.11.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov E
PK SC Bardejov A
     
290 06.11.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
TJ Požiarnik Zlaté A
     
291 06.11.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
TJ Magura Zborov B
     
3 . kolo
282 30.10.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
     
283 30.10.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
OŠK Smilno A
     
284 30.10.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov E
     
285 30.10.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ PD M Poliakovce A
     
286 30.10.2020
Pi 18:00
TJ Buclovany A
STJ Družba Bardejov D
     
2 . kolo
277 23.10.2020
Pi 17:00

TJ Buclovany A
     
278 23.10.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov D
PK SC Bardejov A
     
279 23.10.2020
Pi 18:00
TJ PD M Poliakovce A
TJ Požiarnik Zlaté A
     
280 23.10.2020
Pi 19:00
STJ Družba Bardejov E
TJ Magura Zborov B
     
281 23.10.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
P-p k Marhaň A
     
1 . kolo
272 16.10.2020
Pi 18:00
OŠK Smilno A
     
273 16.10.2020
Pi 18:00
P-p k Marhaň A
STJ Družba Bardejov E
     
274 16.10.2020
Pi 18:00
TJ Magura Zborov B
TJ PD M Poliakovce A
     
275 16.10.2020
Pi 18:00
TJ Požiarnik Zlaté A
STJ Družba Bardejov D
     
276 16.10.2020
Pi 18:00
PK SC Bardejov A
TJ Buclovany A