Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
361 31.10.2021 18:43 STO Košarovce B
ŠKST Zemplín. Hámre A
11 : 7 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
121 31.10.2021 09:16 OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
458 30.10.2021 20:20 STK Torysa A
STO Sedlice B
5 : 13 Web zápis
J.Veľas
4LSD
607 29.10.2021 21:46 STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
13 : 5 Web zápis
F.Bednár
4LP
109 29.10.2021 06:53 STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
7 : 11 Web zápis
P.Kaňuk
3LSV
608 24.10.2021 20:00 STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
7 : 11 Web zápis
G.Knižka
4LP
606 24.10.2021 18:30 St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Severka Kežmarok B
15 : 3 Web zápis
J.Novotný
4LP
115 24.10.2021 18:07 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Sedlice A
12 : 6 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
273 24.10.2021 16:54 ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad-S.Teplica A
15 : 3 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
541 24.10.2021 16:49 MKST Veľké Kapušany C
STK Slávia Sobrance A
17 : 1 Web zápis
Š.Popély
4LZK
276 24.10.2021 16:46 KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
T.Valluš
3LZ
544 24.10.2021 15:56 STO Kaluža A
TTC Vojany Tigers B
15 : 3 Web zápis
P.Králik
4LZK
364 24.10.2021 15:49 OŠK Kamienka B
STO Snina B
4 : 14 Web zápis
B.Blaha
4LV
113 24.10.2021 15:40 OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
B.Blaha
3LSV
454 24.10.2021 15:27 STK Lemešany B
ŠŠK Centrál Svidník B
18 : 0 Web zápis
J.Surgent
4LSD
609 24.10.2021 15:20 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
13 : 5 Web zápis
V.Dunčko
4LP
184 24.10.2021 15:10 SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
12 : 6 Web zápis
C.Máté
3LJ
23 24.10.2021 14:59 MKST Veľké Kapušany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
2L
28 24.10.2021 14:42 MŠK VSTK Vranov n/T B
Geológ Rožňava B
12 : 6 Web zápis
A.Hajduk
2L
457 24.10.2021 14:35 STMK Stropkov A
JMC Lužany pri Topli B
9 : 9 Web zápis
J.Bunda
4LSD
179 24.10.2021 14:33 OKST Somotor A
ŠKST Michalovce B
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
3LJ
672 24.10.2021 14:29 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
367 24.10.2021 14:18 MŠK VSTK Vranov n/T D
STO TTC Kochanovce A
3 : 15 Web zápis
A.Hajduk
4LV
677 24.10.2021 14:07 BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
10 : 8 Web zápis
J.Sagula
4LSG
26 24.10.2021 13:54 Fortuna Kežmarok B
OŠK Šariš. Michaľany A
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
2L
271 24.10.2021 13:49 ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
675 24.10.2021 13:45 ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
5 : 13 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
275 24.10.2021 13:38 AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
181 24.10.2021 13:32 OSK Michaľany A
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
673 24.10.2021 13:18 ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta C
13 : 5 Web zápis
R.Hric
4LSG
363 24.10.2021 13:08 OŠK Vyšný Žipov A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
8 : 10 Web zápis
O.Vagaský
4LV
114 24.10.2021 12:56 ŠKST Humenné B
STK Lemešany A
13 : 5 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
112 24.10.2021 12:53 JMC Lužany pri Topli A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
3LSV
366 24.10.2021 12:41 ŠKST Humenné C
STO Dlhé n/Cirochou A
1 : 17 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
545 24.10.2021 08:24 STO Mokrance A
SŠK Poproč A
2 : 16 Web zápis
F.Czingely
4LZK
543 24.10.2021 08:19 ŠKST Pribeník A
KST plus 40 Trebišov A
13 : 5 Web zápis
Z.Filep
4LZK
270 23.10.2021 23:06 TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
3LZ
365 23.10.2021 22:05 TJ Šimonka Čierne nT A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
12 : 6 Web zápis
B.Kachman
4LV
272 23.10.2021 21:54 STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
4 : 14 Web zápis
J.Trojan
3LZ
540 23.10.2021 21:26 OKST Somotor B
OKST Budkovce A
11 : 7 Web zápis
S.Sopko
4LZK
611 23.10.2021 20:56 KST Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
4LP
27 23.10.2021 20:29 ŠKST Humenné A
ŠKST Margecany A
15 : 3 Web zápis
A.Pavlotty
2L
674 23.10.2021 20:13 ŠKST Margecany B
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
S.Trojan
4LSG
180 23.10.2021 20:05 MKST Veľké Kapušany B
OKST Duby Parchovany A
16 : 2 Web zápis
Š.Popély
3LJ
676 23.10.2021 20:00 ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
A.Kardos
4LSG
25 23.10.2021 09:52 ŠKST Sokol Vojčice A
STO Valaliky B
9 : 9 Web zápis
M.Konečný
2L
111 20.10.2021 22:13 ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
13 : 5 Web zápis
L.Žemba
3LSV
185 20.10.2021 19:59 TJ Čečehov B
SO TJ Čičarovce A
14 : 4 Web zápis
R.Terezka
3LJ
455 19.10.2021 20:09 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Lipany A
5 : 13 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
355 17.10.2021 19:07 STO TTC Kochanovce A
ŠKST Humenné C
13 : 5 Web zápis
J.Baránek
4LV
360 17.10.2021 18:47 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Zemplín. Hámre A
9 : 9 Web zápis
J.Brečka
4LV
354 17.10.2021 18:22 MŠK VSTK Vranov n/T D
STO Košarovce B
7 : 11 Web zápis
A.Hajduk
4LV
104 17.10.2021 18:03 MŠK VSTK Vranov n/T C
STJ Družba Bardejov A
9 : 9 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
15 17.10.2021 17:50 MŠK VSTK Vranov n/T B
TJ Čečehov A
8 : 10 Web zápis
A.Hajduk
2L
108 17.10.2021 17:23 STO Snina A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Web zápis
I.Malinič
3LSV
173 17.10.2021 17:23 SO TJ Čičarovce A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
J.Molnár
3LJ
535 17.10.2021 17:14 SŠK Poproč A
STO Kaluža A
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
539 17.10.2021 16:29 STK Slávia Sobrance A
OKST Budkovce A
13 : 5 Web zápis
V.Timočko
4LZK
668 17.10.2021 16:10 TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
4LSG
667 17.10.2021 16:00 Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
A.Ružik
4LSG
603 17.10.2021 15:50 TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
266 17.10.2021 15:38 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
264 17.10.2021 15:36 MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
4 : 14 Web zápis
M.Matava
3LZ
174 17.10.2021 15:29 TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
669 17.10.2021 15:10 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
538 17.10.2021 14:32 ŠKST Michalovce C
MKST Veľké Kapušany C
9 : 9 Web zápis
J.Blaško
4LZK
358 17.10.2021 14:30 STO Snina B
OŠK Vyšný Žipov A
15 : 3 Web zápis
I.Malinič
4LV
269 17.10.2021 14:08 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
3LZ
605 17.10.2021 14:02 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
4LP
666 17.10.2021 14:02 BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
J.Sagula
4LSG
107 17.10.2021 13:58 ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
357 17.10.2021 13:53 ŠKST Kamenica n/Cir. B
OŠK Kamienka B
4 : 14 Web zápis
J.Sojčák
4LV
604 17.10.2021 13:41 Fortuna Kežmarok C
STO Spišské Bystré A
2 : 16 Web zápis
F.Bednár
4LP
268 17.10.2021 13:29 STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
537 17.10.2021 13:24 KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
17 : 1 Web zápis
A.Dula
4LZK
671 17.10.2021 13:11 AŠK Maria Huta C
OTJ STO Jamník A
6 : 12 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
106 17.10.2021 13:01 STK Lemešany A
OŠK Kamienka A
3 : 15 Web zápis
C.Sabol
3LSV
447 17.10.2021 12:13 JMC Lužany pri Topli B
OŠK ST Bzenov-Janov A
9 : 9 Web zápis
M.Cigán
4LSD
534 17.10.2021 11:33 STO Mokrance A
OKST Somotor B
14 : 4 Web zápis
F.Czingely
4LZK
177 17.10.2021 09:00 ŠK STO Kráľovce A
MKST Veľké Kapušany B
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
3LJ
449 17.10.2021 08:32 STK Lipany A
STK Lemešany B
12 : 6 Web zápis
J.Triščík
4LSD
600 17.10.2021 08:27 KST Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
4LP
451 17.10.2021 08:24 TJ Magura Zborov A
Športklub MSS Prešov A
9 : 9 Web zápis
A.Baran
4LSD
178 17.10.2021 02:54 OKST Duby Parchovany A
ŠKST Michalovce B
5 : 13 Web zápis
M.Olejar
3LJ
602 16.10.2021 22:06 TJ Javorinka Levoča B
ŠKST Spišský Štvrtok B
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
4LP
670 16.10.2021 22:02 STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
17 16.10.2021 21:44 ŠKST Margecany A
Fortuna Kežmarok B
10 : 8 Web zápis
S.Trojan
2L
601 16.10.2021 21:43 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
P.Andráš
4LP
105 16.10.2021 21:28 STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
10 : 8 Web zápis
Ľ.Kollarčík
3LSV
446 16.10.2021 20:58 STO Sedlice B
STMK Stropkov A
11 : 7 Web zápis
J.Veľas
4LSD
172 16.10.2021 20:00 TJ Čečehov B
OKST Somotor A
11 : 7 Web zápis
R.Terezka
3LJ
536 16.10.2021 19:46 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
8 : 10 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
356 16.10.2021 19:27 STO Dlhé n/Cirochou A
TJ Šimonka Čierne nT A
11 : 7 Web zápis
M.Kohut
4LV
16 16.10.2021 19:21 Geológ Rožňava B
ŠKST Humenné A
0 : 18 Web zápis
A.Ružik
2L
18 15.10.2021 16:15 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice A
11 : 7 Web zápis
J.Gombík
2L
176 13.10.2021 20:59 STO Valaliky C
OSK Michaľany A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
350 10.10.2021 19:13 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
7 : 11 Web zápis
O.Vagaský
4LV
597 10.10.2021 18:58 STK Nová Lesná A
TJ Javorinka Levoča B
11 : 7 Web zápis
G.Knižka
4LP
531 10.10.2021 18:49 OKST Dúbravka A
TTC Vojany Tigers B
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
101 10.10.2021 18:02 JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
3LSV