Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-13. miesto

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 20 18 2 90.00
2 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 23 20 3 86.96
3 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 24 18 6 75.00
4 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 24 18 6 75.00
5 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 16 12 4 75.00
6 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 16 12 4 75.00
7 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 16 12 4 75.00
8 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 23 17 6 73.91
9 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 20 14 6 70.00
10 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 19 13 6 68.42
11 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 15 10 5 66.67
12 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 15 9 62.50
13 Šifra Miroslav KST Poprad A 20 12 8 60.00
14 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 24 14 10 58.33
15 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 16 9 7 56.25
16 Funket Róbert KST Poprad A 24 13 11 54.17
17 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 19 10 9 52.63
18 Horák Tomáš KST Poprad A 16 8 8 50.00
19 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 12 6 6 50.00
20 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 12 5 7 41.67
21 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 20 8 12 40.00
22 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 20 8 12 40.00
23 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 10 4 6 40.00
24 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 18 7 11 38.89
25 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 19 7 12 36.84
26 Pitoňák Peter KST Poprad A 20 5 15 25.00
27 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 16 4 12 25.00
28 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 17 4 13 23.53
29 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 12 1 11 8.33
30 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 16 0 16 0.00
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Markovič Ladislav KST Poprad A 1 1 0 100.00
2 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 4 3 1 75.00
3 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 8 4 4 50.00
4 Szentiványi Peter KST Poprad A 4 2 2 50.00
5 Kancír Milan KST Poprad A 4 2 2 50.00
6 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 2 2 50.00
7 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 5 37.50
8 Valluš Tomáš KST Poprad A 3 1 2 33.33
9 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 4 1 3 25.00
10 Klein Róbert KST Poprad A 4 1 3 25.00
11 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 1 3 25.00
12 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 9 2 7 22.22
13 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 8 1 7 12.50
14 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok A 8 0 8 0.00
15 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 8 0 8 0.00
16 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 8 0 8 0.00
17 Voláth Martin MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 4 0.00
18 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 4 0 4 0.00
19 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
20 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 4 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6. miesto

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 16 15 1 93.75
2 Milan Martin STO Letanovce A 20 18 2 90.00
3 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 20 17 3 85.00
4 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 9 7 2 77.78
5 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 20 15 5 75.00
6 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 20 14 6 70.00
7 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 11 5 68.75
8 Tropp Rastislav STO Letanovce A 16 10 6 62.50
9 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 8 5 3 62.50
10 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 8 5 3 62.50
11 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 20 12 8 60.00
12 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 12 7 5 58.33
13 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 16 8 8 50.00
14 Mrkvica Peter STO Letanovce A 14 7 7 50.00
15 Uhrin Samuel STO Letanovce A 20 9 11 45.00
16 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 20 9 11 45.00
17 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 16 7 9 43.75
18 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 6 10 37.50
19 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 6 10 37.50
20 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 14 5 9 35.71
21 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 20 7 13 35.00
22 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 12 4 8 33.33
23 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 16 5 11 31.25
24 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 12 3 9 25.00
25 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 9 25.00
26 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 8 2 6 25.00
27 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 2 8 20.00
28 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 12 2 10 16.67
29 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy A 8 0 8 0.00
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 3 25.00
2 Stolarčíková Melánia TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
3 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
4 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 4 0.00
5 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
6 Lörinc Marcel ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(48) do 40%(19,2) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Milan Martin STO Letanovce A 46 44 2 95.65
2 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 36 4 90.00
3 Tropp Rastislav STO Letanovce A 46 41 5 89.13
4 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 46 41 5 89.13
5 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 44 37 7 84.09
6 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 44 35 9 79.55
7 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 31 24 7 77.42
8 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 33 11 75.00
9 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 29 11 72.50
10 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 41 29 12 70.73
11 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 44 30 14 68.18
12 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 46 31 15 67.39
13 Uhrin Samuel STO Letanovce A 42 28 14 66.67
14 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 46 30 16 65.22
15 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 20 13 7 65.00
16 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 46 29 17 63.04
17 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 40 25 15 62.50
18 Funket Róbert KST Poprad A 36 22 14 61.11
19 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 38 23 15 60.53
20 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 25 15 10 60.00
21 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 42 25 17 59.52
22 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 32 19 13 59.38
23 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 38 22 16 57.89
24 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 47 26 21 55.32
25 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 44 24 20 54.55
26 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 47 25 22 53.19
27 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 40 21 19 52.50
28 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 23 21 52.27
29 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 48 24 24 50.00
30 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 44 22 22 50.00
31 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 26 13 13 50.00
32 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 26 13 13 50.00
33 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 20 10 10 50.00
34 Lesňák Róbert STO Letanovce A 31 15 16 48.39
35 Pitoňák Peter KST Poprad A 32 15 17 46.88
36 Šifra Miroslav KST Poprad A 30 14 16 46.67
37 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 20 23 46.51
38 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 48 22 26 45.83
39 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 43 19 24 44.19
40 Horák Tomáš KST Poprad A 44 19 25 43.18
41 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 29 12 17 41.38
42 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 32 12 20 37.50
43 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 30 11 19 36.67
44 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 28 10 18 35.71
45 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 34 12 22 35.29
46 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 40 14 26 35.00
47 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 43 14 29 32.56
48 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 28 9 19 32.14
49 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 13 31 29.55
50 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 35 10 25 28.57
51 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 39 11 28 28.21
52 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 44 11 33 25.00
53 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 26 6 20 23.08
54 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 21 4 17 19.05
55 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 20 2 18 10.00
56 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 4 39 9.30
Od 40%(19,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 12 9 3 75.00
2 Mrkvica Peter STO Letanovce A 16 8 8 50.00
3 Markovič Ladislav KST Poprad A 14 7 7 50.00
4 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 4 2 2 50.00
5 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 15 6 9 40.00
6 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 10 4 6 40.00
7 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 13 4 9 30.77
8 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 8 2 6 25.00
9 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 8 2 6 25.00
10 Valluš Tomáš KST Poprad A 8 2 6 25.00
11 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 1 3 25.00
12 Blaha František KST Poprad A 12 2 10 16.67
13 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 2 10 16.67
14 Kancír Milan KST Poprad A 8 1 7 12.50
15 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 16 1 15 6.25
16 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 12 0 12 0.00
17 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 11 0 11 0.00
18 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 8 0 8 0.00
19 Pisarčík Martin STK Poprad-S.Teplica A 8 0 8 0.00
20 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 8 0 8 0.00
21 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 6 0 6 0.00
22 Maliňáková Kristína TJ Spišský Štiavnik A 6 0 6 0.00
23 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 5 0 5 0.00
24 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 5 0 5 0.00
25 Ďuriš Adrián STK Poprad-S.Teplica A 4 0 4 0.00
26 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 4 0.00
27 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 4 0.00
28 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
29 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
30 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 4 0.00
31 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
32 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
33 Javorský Jozef ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 4 0.00
34 Szentiványi Peter KST Poprad A 4 0 4 0.00
35 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
36 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
37 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
38 Lapšanská Patrícia TJ Spišský Štiavnik A 2 0 2 0.00
39 Mušuta Augustín STO Letanovce A 1 0 1 0.00