Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Sabol Ondrej 19 18 1 94.74
2 Medvec Marcel 19 15 4 78.95
3 Harman Lukáš 19 14 5 73.68
4 Tokarčík Jozef ml. 19 12 7 63.16
KST Poprad A
1 Pitoňák Peter 8 6 2 75.00
2 Funket Róbert 8 6 2 75.00
3 Valluš Tomáš 2 1 1 50.00
4 Markovič Ladislav 2 1 1 50.00
5 Horák Tomáš 12 5 7 41.67
6 Šifra Miroslav 8 3 5 37.50
7 Kancír Milan 4 1 3 25.00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
1 Smik Miroslav ml. 16 8 8 50.00
2 Matava Matúš 16 4 12 25.00
3 Smik Miroslav st. 16 3 13 18.75
4 Čarnogurský Michal 16 1 15 6.25
ŠKST Spišské Vlachy A
1 Ledecký Lukáš 16 14 2 87.50
2 Jánoš Rudolf 20 10 10 50.00
3 Forgáč Andrej 18 9 9 50.00
4 Hric Matúš 20 5 15 25.00
5 Nemčík Bruno 4 0 4 0.00
6 Hric Rastislav 2 0 2 0.00
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 Toporcer Peter 20 15 5 75.00
2 Bujňák Tibor 19 12 7 63.16
3 Baltazárovič Ján 16 9 7 56.25
4 Bohunčák František 20 11 9 55.00
5 Nováček Miroslav 4 0 4 0.00
6 Dunčko Vladimír 1 0 1 0.00
STK Gemerská Poloma A
1 Trojan Michal 8 6 2 75.00
2 Čarnoky Peter 4 2 2 50.00
3 Žúdel Ondrej 4 2 2 50.00
4 Trojan Jozef 11 4 7 36.36
5 Gajdoš Jaroslav 12 0 12 0.00
6 Ďurán Miloslav 3 0 3 0.00
STK Poprad-S.Teplica A
1 Benko Martin 8 4 4 50.00
2 Pisarčík Ľuboš 4 2 2 50.00
3 Šebest Michal 16 7 9 43.75
4 Erbn Tomáš 16 5 11 31.25
5 Šikula Dávid 16 3 13 18.75
6 Pisarčík Martin 4 0 4 0.00
STK Severka Kežmarok A
1 Brežina Pavel 20 15 5 75.00
2 Gašparovič Tomáš 12 7 5 58.33
3 Pojedinec Pavol 16 8 8 50.00
4 Vojtičko Denis 2 1 1 50.00
5 Groman Miroslav 8 1 7 12.50
6 Funket Anton 8 0 8 0.00
7 Ištocy Tomáš 6 0 6 0.00
8 Vnenčák Radoslav 4 0 4 0.00
9 Podolský Miroslav 2 0 2 0.00
10 Cirák Filip 2 0 2 0.00
STO Letanovce A
1 Milan Martin 19 19 0 100.00
2 Tropp Rastislav 19 18 1 94.74
3 Uhrin Samuel 15 10 5 66.67
4 Mrkvica Peter 12 6 6 50.00
5 Lesňák Róbert 8 4 4 50.00
6 Mušuta Augustín 1 0 1 0.00
TJ Javorinka Levoča A
1 Krajňák Matúš 12 6 6 50.00
2 Jinda Pavol 12 6 6 50.00
3 Černický Marián 12 5 7 41.67
4 Plačko Dávid 12 5 7 41.67
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
1 Novotný Radovan 16 9 7 56.25
2 Kowalczyk Krištof 8 4 4 50.00
3 Hovana Anton ml. 16 6 10 37.50
4 Dubiel Ján st. 12 4 8 33.33
5 Stanko Ján 8 2 6 25.00
6 Čarnogurský Jaroslav 4 0 4 0.00
TJ Spišský Štiavnik A
1 Maliňák Milan 4 2 2 50.00
2 Černický Timotej 8 2 6 25.00
3 Maliňák Jozef 4 1 3 25.00
4 Kusko Ivan 4 1 3 25.00
5 Martinko Daniel 4 0 4 0.00
6 Strakuľa František 4 0 4 0.00
7 Strakuľa Ján st. 4 0 4 0.00
TJ STO Slovenská Ves A
1 Popovič Peter 16 15 1 93.75
2 Habiňák Marek 12 9 3 75.00
3 Strišovský Damián 8 6 2 75.00
4 Marek Jozef 12 8 4 66.67
5 Popovič Alex 16 8 8 50.00