Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-13. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
7 . kolo
1785 19.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
T.Ištocy
 
1786 08.06.2022
St 17:30
TJ Spišský Štiavnik A
STK Poprad-S.Teplica A
11 : 7 Web zápis
D.Martinko
 
2665 19.06.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
14 : 4 Web zápis
E.Rusnák
 
6 . kolo
1783 12.06.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Gemerská Poloma A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
1784 09.06.2022
št 18:00
TJ Spišský Štiavnik A
KST Poprad A
7 : 11 Web zápis
D.Martinko
 
2664 12.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Web zápis
T.Ištocy
 
5 . kolo
1779 05.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Spišský Štiavnik A
9 : 9 Web zápis
T.Ištocy
 
1780 31.05.2022
Ut 18:30
STK Poprad-S.Teplica A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
13 : 5 Web zápis
M.Pisarčík
 
2663 04.06.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Web zápis
J.Trojan
 
4 . kolo
1776 29.05.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Web zápis
D.Gašparovič
 
1778 29.05.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
KST Poprad A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
2662 29.05.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Poprad-S.Teplica A
7 : 11 Web zápis
E.Rusnák
 
3 . kolo
1773 21.05.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
 
1775 21.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Poprad-S.Teplica A
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
 
2661 22.05.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Web zápis
T.Valluš
 
2 . kolo
1770 15.05.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STK Poprad-S.Teplica A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
1771 14.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
KST Poprad A
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
 
2660 14.05.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča A
5 : 13 Web zápis
D.Martinko
 
1 . kolo
1767 08.05.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
M.Matava
 
1768 07.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
1769 08.05.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Poprad-S.Teplica A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
1801 05.06.2022
Ne 09:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
12 : 6 Web zápis
R.Jánoš
 
1802 03.06.2022
Pi 17:00
AŠK Maria Huta B
STO Letanovce A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
2659 05.06.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
18 : 0 wo Web zápis
J.Stanko
 
4 . kolo
1798 29.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
 
2658 27.05.2022
Pi 17:30
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ STO Slovenská Ves A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
 
2666 29.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
 
3 . kolo
1795 22.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
13 : 5 Web zápis
R.Hric
 
1796 21.05.2022
So 18:00
AŠK Maria Huta B
TJ STO Slovenská Ves A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
2657 22.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Letanovce A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
2 . kolo
1792 15.05.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
P.Popovič
 
1793 15.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
 
2656 15.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
 
1 . kolo
1789 08.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Web zápis
V.Dunčko
 
1790 08.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
R.Hric
 
2655 20.05.2022
Pi 17:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
13 . kolo
333 29.04.2022
Pi 18:00
STO Letanovce A
TJ Spišský Štiavnik A
15 : 3 Web zápis
R.Lesňák
 
334 01.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Poprad-S.Teplica A
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
 
335 26.04.2022
Ut 17:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
T.Ištocy
 
336 01.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
VZ WO Predbežný
J.Pitoňák
 
337 30.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
18 : 0 wo Web zápis
J.Trojan
 
338 01.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
KST Poprad A
9 : 9 Web zápis
V.Dunčko
 
12 . kolo
327 26.09.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišský Štvrtok A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
328 26.09.2021
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Gemerská Poloma A
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
 
329 26.09.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
4 : 14 Web zápis
M.Matava
 
330 25.09.2021
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák
 
331 26.09.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
332 26.09.2021
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
STO Letanovce A
5 : 13 Web zápis
M.Pisarčík
 
11 . kolo
319 24.04.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Web zápis
M.Pisarčík
 
320 24.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
14 : 4 Web zápis
R.Lesňák
 
321 24.04.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
 
322 24.04.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
T.Ištocy
 
323 24.04.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
KST Poprad A
13 : 5 Web zápis
R.Jánoš
 
324 23.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
6 : 12 Web zápis
J.Trojan
 
10 . kolo
312 09.04.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok A
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
 
314 10.04.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
315 10.04.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Severka Kežmarok A
10 : 8 Web zápis
T.Valluš
 
316 10.04.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
4 : 14 Web zápis
M.Matava
 
317 09.04.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
E.Rusnák
 
318 10.04.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Poprad-S.Teplica A
10 : 8 Web zápis
P.Popovič
 
9 . kolo
305 03.04.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Spišský Štiavnik A
17 : 1 Web zápis
P.Popovič
 
306 03.04.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
M.Pisarčík
 
307 03.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
16 : 2 Web zápis
R.Lesňák
 
308 03.04.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
KST Poprad A
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
 
309 03.04.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
T.Ištocy
 
311 02.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Spišský Štvrtok A
8 : 10 Web zápis
J.Trojan
 
8 . kolo
298 26.03.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Gemerská Poloma A
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
 
299 27.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
 
301 27.03.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
302 27.03.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STO Letanovce A
2 : 16 Web zápis
T.Valluš
 
303 27.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Poprad-S.Teplica A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
 
304 26.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ STO Slovenská Ves A
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
 
7 . kolo
291 19.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Web zápis
E.Rusnák
 
292 24.03.2022
št 17:30
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
P.Popovič
 
293 20.03.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
KST Poprad A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
294 20.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
 
296 20.03.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Web zápis
T.Ištocy
 
297 20.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
13 : 5 Web zápis
R.Jánoš
 
6 . kolo
284 12.03.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
 
285 12.03.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
6 : 12 Web zápis
J.Trojan
 
286 13.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
 
288 13.03.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
STK Poprad-S.Teplica A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
289 13.03.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
 
290 13.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Web zápis
M.Matava
 
5 . kolo
277 06.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Spišský Štiavnik A
10 : 8 Web zápis
M.Matava
 
278 05.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
 
279 06.03.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta B
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
 
281 06.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
 
282 06.03.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
 
283 06.03.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
T.Ištocy
 
4 . kolo
270 23.10.2021
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
 
271 24.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
 
272 23.10.2021
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
273 24.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad-S.Teplica A
15 : 3 Web zápis
V.Dunčko
 
275 24.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
276 24.10.2021
Ne 10:00
KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
T.Valluš
 
3 . kolo
263 25.03.2022
Pi 16:30
KST Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
12 : 6 Web zápis
T.Valluš
 
264 17.10.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
4 : 14 Web zápis
M.Matava
 
266 17.10.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
267 22.03.2022
Ut 18:30
STK Poprad-S.Teplica A
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Web zápis
M.Pisarčík
 
268 17.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
 
269 17.10.2021
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
 
2 . kolo
256 20.03.2022
Ne 09:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Web zápis
D.Martinko
 
257 10.10.2021
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
2 : 16 Web zápis
J.Novotný
 
258 10.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad-S.Teplica A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
 
259 09.10.2021
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
6 : 12 Web zápis
J.Trojan
 
260 10.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
 
262 10.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
1 . kolo
249 03.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Spišský Štiavnik A
18 : 0 Web zápis
J.Pitoňák
     
251 03.10.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
2 : 16 Web zápis
M.Matava
 
252 27.03.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
253 03.10.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
254 03.10.2021
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
M.Pisarčík
 
255 03.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Web zápis
R.Lesňák